Ana Sayfa / MAGAZİN / 57 yaşındaki Muazzez Ersoy genç şoförü ile aşk yaşıyor

57 yaşındaki Muazzez Ersoy genç şoförü ile aşk yaşıyor

“Nostalji Kraliçesi” lakabıyla ünlenen Muazzez Ersoy’un şoförüne aşık olduğu iddiası kulaktan kulağa yayılmaya devam ediyor. Son olarak bundan 11 yıl önce Galatasay’ın eski yöneticisi Fatih Gökşen’le aşk yaşayan Muazzez Ersoy’un, 2005’ten bu yana ilk defa yeni bir aşka yelken açtığı ve bu fırtınalı aşkının şoförü Hakan Saraç olduğu iddia edildi ki, 57 yaşında olan şarkıcı geçen cuma Atatürk Havalimanı’nda yakışıklı şoförü ile ilk kez kameralara poz vererek, fotoğraf çeken bir gazete muhabirine Hakan Saraç’ı “İşte benim yeni sevgilim” diye tanıttı.
Eskisi kadar televizyonlara çıkmayan ve artık kolay kolay albüm çıkarmayan ünlü şarkıcı 1990 yılında art arda çıkardığı nolstalji albümleri ile rekor kırmıs ve “Devlet Sanatçısı” ünvanı almıştı. Albümlerin ses getirişi ve sanatçının yükselişi 2000’li yılların başına kadar devam eden Muazzez Ersoy’un Metin Güneş’ten ayrıldıktan sonra kariyerinde hızlı bir düşüş meydana geldi. Nostalji rüzgarıyla ortalığı kasıp kavurduğu dönemde Oyunculuğa da başlayan “Oyun Bitti”, “İntizar” gibi diziler çeken Muazzez Ersoy, Kalbimi Kıra Kıra dizisinde rol gereği evlendiği İsmet Özhan’la 2001 baharında bir gece sürpriz yaparak nikah masasına oturarak yine magazin dünyasını şoke eden bir durum yaşatmıştı.

Şoke eden bu evlilik sadece 3,5 ay sürmüş, bir dönemin ünlü mankeni İsmet Özhan ile Muazzez Ersoy’un yıldırım nikahıyla yaptığı evlilik şiddetli geçimsizlik nedeniyle tek celsede bitmişti. Önemsiz bir tartışma sonrası terk edildiğini açıklayan İsmet Özhan, olaylı evliliğin sonrasında herşeyini toplayıp Londra’ya yerleşmiş ve yıllar sonra Muazzez Ersoy’la evliliğini “Ben Muazzez Ersoy ile olan evliliğimi, evlilikten saymıyorum, o hataydı” sözleriyle tanımlamıştı. Bu olaydan sonra 15 yıl geçmesine rağmen Ersoy, 57 yaşında torun sahibi ve şimdi şoförüyle yaşadığı ilişkiyle adından söz ettirmeye devam ediyor.

MUAZZEZ ERSOY KİMDİR?

Klasik Türk müziği sanatçısı. 33. Türkiye Hükûmeti’nde Kültür Bakanlığı’nın tavsiyesiyle verilmeye başlanan Devlet Sanatçısı ünvanına 1998’de layık görülen sanatçı “Kraliçe” takma adıyla bilinmektedir. Sanatçı 2006 yılında Birleşmiş Milletler Mülteci Örgütü’nün “iyi niyet elçisi” ünvanını da almıştır.

İlginizi Çekebilir

Survivor’da Dokunulmazlık Oyununu Kazanan Takım Belli Oldu

Acun Ilıcalı’nın yayın ve yapımcılığını üstlendiği Survivor, yepyeni bölümleriyle 7 Şubat tarihinden beri devam ediyor. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir