Ana Sayfa / MAGAZİN / Acun’dan Ebru Gündeş ayrılığı ile ilgili açıklama

Acun’dan Ebru Gündeş ayrılığı ile ilgili açıklama

Geçtiğimiz gün Ebru Gündeş’in O Ses Türkiye jüri koltuğunda oturmayacağını açıklaması oldukça büyük tepki uyandırmıştı.

 

3 yıldır büyük keyif alarak oturduğu jüri koltuğunda, bu gün bulunamayacağını üzülerek bildiren ünlü ses sanatçısı Ebru Gündeş, önümüzdeki sezon O Ses Türkiye jüri koltuğunda oturmayacak gibi görünüyor. Sebebi hikmeti halen bilinmeyen bu duruma tepki oldukça fazla. İçinde bulunduğu Acun Ilıcalı ailesi de her zaman ki gibi desteğini esirgemeyerek, bu durumu anlayışla karşıladığını bildirdi. Başta Acun ve Acun Medya ekibinin halen hayatında olduğunu ve jüri koltuğunda beraber oturduğu dostları Hadise, Murat, Gökhan ve Hakan’ı asla unutamayacağını da ekleyen sanatçı, iyi ki hayatımdasınız ve de çok seviliyorsunuz sözlerini de eklemeyi es geçmedi.

 

ACUN ILICALI’NIN BU KONUYA İLİŞKİN AÇIKLAMALARI!

Ebru Gündeş’in aldığı bu kararın sonrasın da, O Ses Türkiye’nin yapımcısı olan Acun Ilıcalı’da yaptığı açıklamalarda bulunmuştu. Bu zor günlerin çok çabuk geçeceğini ve de onu çok sevdiğini de yaptığı açıklamaya ekleyerek bitirdi.

İlginizi Çekebilir

Survivor’da Dokunulmazlık Oyununu Kazanan Takım Belli Oldu

Acun Ilıcalı’nın yayın ve yapımcılığını üstlendiği Survivor, yepyeni bölümleriyle 7 Şubat tarihinden beri devam ediyor. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir