Ana Sayfa / YAŞAM / Adalet ve Kalkınma Partisi 15 Temmuz Şehitleri İçin Bir Köşe Açtı

Adalet ve Kalkınma Partisi 15 Temmuz Şehitleri İçin Bir Köşe Açtı

15 Temmuz gecesi yaşananların ardından şehit olan askerlerin ismi tarihe altın harflerle yazıldı. Aynı zamanda şehit olan kahraman askerler için ise AK Parti ayrı bir köşe açılacağını belirtti;

Şehitlerimizin isimlerinin bütün Türkiye’de yayılması ve de hiçbir zaman unutulmaması için böyle düzenlemeleri halen Adalet ve Kalkınma Partisi sürdürmekte. En son Atatürk Havalimanı’nda 15 Temmuz şehitleri ve de 28 Haziran’da canlarını kaybeden şehitler için ayrı bir köşe açılmıştı. Başbakan Binali Yıldırım ise AK Parti Genel Merkezi’nin 4. Katında 15 Temmuz şehitleri için bir köşe açtı. 15 Temmuz gecesinde ise gazi olan vatandaşlara uzun ömürler dileyen Binali Yıldırım,  15 Temmuz Şehitleri Köşesi’nin açılışını yaptı. Bütün şehitlerimizin isminin belirli bölgelerde bulunacağını belirten Başbakan Binali Yıldırım, şehitlerimizin anılarını bütün Türkiye haritasında yaşatılacağı belirtildi. Bütün şehitlerimizin ölümsüzleştirilmesi için böyle çalışmaların süreceğini belirten Başbakan Binali Yıldırım,  vatan için hizmet eden bütün vatandaşları ölümsüzleştirileceğini açıkladı.

15 Temmuz Darbe Girişiminin Kahramanları

15 Temmuz darbe girişiminde büyük rol oynayan halk ve birçok kahraman askerlerimiz darbeye karşı tek yürek olarak, darbecilere büyük bir ders verdi. Darbecilere verilen dersin ardından da binlerce kamu görevlisi görevden alındı. Aynı zamanda da kurumlarda da çeşitli alımların olduğunu da belirten yetkililer, FETÖ’ye yönelik operasyonları son hız sürdürmekte.

İlginizi Çekebilir

Yetkililerimizden Engellilerimizin Yüzlerini Güldürecek Açıklamalar

Engelli bireylerimizin toplumda çok büyük bir öneme sahip olduğu ve onların da sosyal yaşama tam …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir