Ana Sayfa / GÜNDEM / AHL’da Araçlar X-RAY’den Geçecek
ahlda-araclar-x-rayden-gececek

AHL’da Araçlar X-RAY’den Geçecek

Atatürk Havalimanı’nda yaşanan patlamalar sonucunda alınan güvenlik tedbirleri hat safa da! 28 Haziran’da Atatürk Havalimanı’nda yaşanan bombalı patlama ve 15 Temmuz kalkışmasının yaşanmasından dolayı Atatürk Havalimanı’nın araç giriş kısmının bütün araçların geçebileceği boyutta X-RAY cihazı kuruldu.

 

Böylece Atatürk Havalimanı’nın güvenlik tedbirleri biraz daha arttırılmış oldu. Bombalı araçla düzenlenen bu canlı bomba saldırısında çok acı kayıplar yaşanmıştı ve de 15 Temmuz darbe girişiminde 200’ü aşkın vatandaş hayatını kaybetmişti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ise bu konuda yaptığı açıklamalar da terörün halka yılgınlık ve bıkkınlık vermek amacıyla yapıldığını ve elde etmek istediği ekonomik ve siyasi gücü her türlü yolu kullanarak elde etme çabası olduğunu bildirmişti.

 

Halkımız da yaşanan bu darbe girişimi ve canlı bomba saldırısına karşı dik bir duruş göstererek günlerce mitinglerde sanatçılar ve büyük devlet görevlileriyle beraber boy göstermiştir. Ülkemiz yıllardır PKK’ya karşı mücadele vermekte ve de hiçbir zaman mücadelesinden ve dik duruşundan taviz vermeyen halkını da arkasına alarak mücadelesini sürdürmektedir.

İlginizi Çekebilir

Cumhurbaşkanı Terör Örgütü FETÖ’nün Baba Ocağına Ateş Düşürdüğü Aileye Ziyarette Bulundu

Cumhurbaşkanı Terör Örgütü FETÖ’nün Baba Ocağına Ateş Düşürdüğü Aileye Ziyarette Bulundu

15 Temmuz darbe girişiminde vatan sevgisinden dolayı darbecilere boyun eğmeyerek kahramanca şehit olan vatandaşların ailelerine …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir