Ana Sayfa / GÜNDEM / AKIN ÖZTÜRK TARİHTEN SİLİNDİ

AKIN ÖZTÜRK TARİHTEN SİLİNDİ

Eski Hava Kuvvetleri komutanı darbeci  Akın Öztürk tüm internet sitelerinden adı silindi.

15 Temmuz günü yaşanan darbe girişiminin ardından tutuklanan Eski Hava Kuvvetleri Komutanı Akın Öztürk kulağı kesik ve yüzü hasarlı bir şekilde ekranlara gelmişti. Darbe suçlusu Akın Öztürk’ün geçtiğimiz yıllarda bir grup asker tarafından darbe yapabilecek birisi olduğu Genelkurmay Başkanlığı’na bildirilmişti. Darbe gecesi davetli olduğu düğüne gitmeyen Akın Öztürk darbenin elebaşı olarak tutuklanmıştı.

FETÖ/PYD Terör Örgütünün 15 Temmuz darbe girişiminde yakayı ele veren Akın Öztürk’ün ismi bütün resmi kayıtlardan silindi!

DARBE BAŞARILI OLSAYDI
Soruşturma kapsamında edinilen bilgiye göre eğer darbe başarılı olsaydı Akın Öztürk’ün Cumhurbaşkanı olacağı söylentileri ortaya çıktığı tespit edildi. Ancak Akın Öztürk verdiği ilk sorguda darbeye karşı durduğunu ve askerleri ikna ettiğini söylemişti. Hulusi Akar’ın, Ömer Halisdemir’in, milletin ve Başkomutan Cumhurbaşkanı sayesinde başarısız olan darbe girişiminin ardından tutuklamalar son hız devam ederken darbe esnasında şehit olma mertebesine erişen bütün ailelere de sonsuz imkanlar sağlanacağı ve tüm şehitlerin tarihe altın harflerle yazılacağı hususunda kimsenin hiçbir şüphesi yok.

İlginizi Çekebilir

Mersin’de ByLock’u kullаndıklаrı bеlirlеnеn eski öğretmenler tutuklandı!

Mersin’de Fetullahçı Terör Ӧrgütü/Pаrаlеl Dеvlеt Yаpılаnmаsı’nа (FETӦ/PDY) yönelik operasyonda gözaltına alınan 23 zаnlıdаn еmniyеttеki işlеmlеri …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir