Ana Sayfa / MAGAZİN / Ali Atay’dan Sevgilisi Hazal Kaya’ya Büyük Bir Sürpriz Geldi

Ali Atay’dan Sevgilisi Hazal Kaya’ya Büyük Bir Sürpriz Geldi

 

Leyla ile Mecnun dizisinde yıldızını parlatan Ali Atay, bu gün Hazal Kaya’ya büyük bir sürpriz düzenledi. Geride bıraktığımız günlerde 1 Ekim günü yeni yaşına giren Hazal Kaya’ya büyük bir sürpriz düzenlendi;

Yıllardır birlikte olduğu sevgilisi Ali Atay’dan beklenmedik bir sürpriz ile karşılaşan Hazal Kaya, sürpriz karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. 26 yaşına giren sevgilisi Hazal Kaya’ya büyük bir sürpriz düzenleyen Ali Atay, kendisini birçok hayranına özletmişti. Hazal Kaya ise Ali Atay ile üç yıl birlikteliğinin iyi ki olduğunu ve de iyi ki benim sevgilim diyerek söz etti. Ali Atay Leyla ile Mecnun dizisinde yıldızını iyice parlattıktan sonra kendisini herkese tanıttı. Leyla TheBand grubunun vokalisti olarak da görev yapan Ali Atay, bütün Türkiye tarafından çokça sevilen birisi olarak tarihe geçmiştir. En büyük başarısı olarak Leyla ile Mecnun dizisindeki Mecnun Çınar karakteri olduğu ifade edilirken, Star Tv’de ise kendi hayatını oynadığı bir rol de oynamıştır. Ali Atay oynadığı kaliteli oyunları ile hem herkesi ağlatmayı hem de güldürmeyi başarabilen nadir oyunculardan birisi olmuştur. Leyla ile Mecnun dizisinde ideolojilerini yansıtmalarından dolayı birçok sorun yaşayan ünlü oyuncu, oyunculuk kariyerinde birçok başarıya imza atmıştır. 2014 yılında ise herkesi şaşırtarak ilk kez yönetmenlik yapmıştır.

Mutlu Ol Yeter Dizisinde Baş Rol Oynadı

Ali Atay aynı zamanda Mutlu Ol Yeter dizisinde de yıldızını parlatmaya devam etmiştir. Her geçen gün kendisini daha çok geliştiren ve de kendisinden alıp sinemaya katan Ali Atay, herkese kendini sevdirmeyi başarmıştır. Dizide başrol oyuncusu olarak görev yaparak kendisini her geçen gün daha da geliştiren ve de başarılı oyunculuğunu her geçen gün biraz daha gösteren Ali Atay, Türkiye’de ki yıldızını parlatmaya devam etmekte. 40 yaşında olmasına rağmen aldığı başarılar ve de hayatına kattığı başarılar yaşına nazaran oldukça fazla olan oyuncu, bu gün Hazal Kaya’ya yaptığı doğum günü sürprizi ile özlettiği hayranlarına kendini gösterdi.

 

İlginizi Çekebilir

Aleyna Tilki 200 milyonu geçti

İlk single çalışması Cevapsız Çınlama youtube’da izlenme rekoru kırarak 200 milyonu geçti. İlk single çalışması …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir