Ana Sayfa / YAŞAM / Anıtkabir’de Yapılan Çocuk Parkına Gelen Tepkilere Melih Gökçek Yanıt Verdi

Anıtkabir’de Yapılan Çocuk Parkına Gelen Tepkilere Melih Gökçek Yanıt Verdi

Ankara’nın en çok sevilen başkanı Melih Gökçek, Anıtkabir’de ki parka yönelik açıklamalarda bulundu. Yapılan parka gelen tepkilere de cevaplar veren Melih Gökçek, çarpıcı açıklamalarda bulundu;

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Anıtkabir’de yapılan çocuk parkına yönelik milletvekillerinden gelen eleştirilere birer birer cevap verdi. Ankara Büyükşehir Belediyesi Melih Gökçek,  Mustafa Kemal Atatürk’ün salıncakta sallanırken ki fotoğrafını paylaşarak sosyal medya hesabından paylaştığı bir açıklamada, protestonun sebebini sorarcasına açıklamalarda bulunurken, yapılan çocuk parkına yönelik eleştirilerde bulunan kişileri çocuk düşmanlığı ile suçladı. Cumhuriyet Halk Partisi’ni anlamanın mümkün olmadığını, Anıtkabir’e yapılan parkın sebebinin ise Mustafa Kemal Atatürk’ün mezarının bulunduğu Anıtkabir’i çocuklara sevdirebilmek amacıyla yapıldığı belirtildi. Atatürk’ün çocuk sevgisinden bahseden ve de çocukları salıncağa bindirirken ki fotoğraflarını paylaşan Melih Gökçek, Anıtkabir’e park yapılmasına yönelik gelen eleştirilere bir anlam veremediğini belirtildi. Anıtkabir’e park yapılmasına yönelik eleştiri yapan ve de eylem yapmaya kalkan kişilere karşın, Atatürk bu yaşananlara şahit olsa idi, size ne yapacağını bilirdi gibi söylemlerde bulunarak da eleştirmenlere karşı çeşitli söylemlerde bulundu.

Çocukları Kıskananlar İçin Park Yaptık Rahat Olun!

Melih Gökçek yaptığı açıklamalarda da güldürmeyi yine başardı. Anıtkabir’e park yapılmasını eleştirenlere, sizin için de Ankapark’ta büyüklere de kaydırak yaptık diyerek yüzleri güldürdü.

İlginizi Çekebilir

O Hastane Çok Sayıda Vatandaşımıza Diyabet Eğitimi Verdi

Osmaniye Devlet Hastanesi diyabet hastalığı konusunda çok büyük bir başarıya imza attı. 1 yılı aşkın …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir