Ana Sayfa / GÜNDEM / Ankara’da Güvenlik Güçlerimizden Kaçan Şahıs, Polisimizi Yaraladı

Ankara’da Güvenlik Güçlerimizden Kaçan Şahıs, Polisimizi Yaraladı

Ankara’da son zamanlarda artan uygulamalardan kaçmaya çalışan bir şahıs, aracın içinden açtığı ateş sonrası güvenlik güçlerimizi yaraladı. Ancak gerçekleşen operasyon sonrasında şahıs kaçmaya çalışırken yakayı ele verdi;

Ankara’da son zamanlarda artan vakaların ardından güvenlik güçleri alınan önlemleri arttırdı. Vatandaşın huzur ve refahının sağlanabilmesi adına artırılan güvenlik önlemleri sonucunda, uygulamadan kaçmaya çalışan bir şahıs, güvenlik güçlerimize ateş açtı. Kendi otomobilinden güvenlik güçlerimize ateş açan şahıs, bir polisimizi yaraladı. Yaralanan polis memuru Mustafa Acar’ın bacağına ateş ederek yaralayan şahıs ardından kaçmaya başladı. Güvenlik güçlerimiz hemen kaçmaya çalışan şahsı yakalamak üzere yola koyuldu ve de yakaladı. Şahıs evinin garajında saklanırken yakalandı ve de operasyonu yürüten kişinin ise Emniyet Müdürü olduğu aktarıldı. Aynı zamanda şahısın evine girildiğinde ise kişinin 2 adet tabancası olduğu tespit edildi. Şahısın yakınları evde sinir krizi geçirirken, polis ekiplerince gözaltına alınan Yılmaz, ifadesi alınmak üzere güvenlik güçlerince saklandığı yerden çıkarılarak emniyete götürüldü. Polise saldırı esnasında yanında görülen bir şahıs için ise arama çalışmaları son hız başlatıldı.

Operasyona Çok Sayıda Polis Katıldı

Güvenlik güçlerimize ateş açarak bir polis memurunu yaralayan şahsa yönelik düzenlenen operasyona çok sayıda polis katıldı. Şahısın evine yönelik düzenlenen operasyonda da yakınları sinir krizi geçirdi. Ateş açan Yılmaz’ın yanında görülen şahıs için ise arama çalışmaları başlatıldı.

İlginizi Çekebilir

ÇORLU’DAN KALKIŞ YAPAN EĞİTİM UÇAĞI DÜŞTÜ

Tekirdağ’da yer alan Çorlu İlçesi’nden eğitim amacı ile kalkış yapan ve havalanan Tarkim uçuş okuluna …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir