Ana Sayfa / TEKNOLOJİ / Apple Firmasına Öfkelenen Bir Kullanıcı Cihazları Paramparça Etti

Apple Firmasına Öfkelenen Bir Kullanıcı Cihazları Paramparça Etti

Fransa’da bir kişi Apple firmasındaki çalışanlara öfkelendiği için, Apple Store’ye girerek mağazada kaos ortamı yarattı. Kaos ortamı yaratan kişiye çalışanlar ve de güvenlik güçleri müdahale etti;

Fransa’da Dijon kentinde firma çalışanlarına sinirlenen ve de sinir krizi geçiren bir kişi Apple Store’yi darmaduman etti. Güvenlik güçleri ve de firma çalanları kullanıcının içeriye girip Apple iPhone akıllı telefonlarını parçalaması üzerine adeta şoka uğradı. Çalışanlar ve güvenlik güçleri duruma hemen el koyarken, sinir krizi geçiren kullanıcıyı tek çözüm olarak gözaltına almakta buldu. Günümüzde herkesin kullanmakta olduğu ve de teknoloji harikası olarak görülen Apple model telefonlar neredeyse artık Dünya’nın her yerinde var. Apple ürünleri müşteriler tarafından kapış kapış bir hal almışken, bu gün yaşanan sıra dışı olay herkesi adeta hayrete düşürdü. Sadece Apple firması çalışanlarına sinirlendiği için bir mağazaya girip bütün Apple marka akıllı telefonları parçalayan kişi herkesi şaşırttı. Dün ise Apple firmasının ürettiği son model teknoloji harikası olarak görülen iPhone 7 telefonun patlaması ise herkesi şoka uğrattı.

Dün Bir iPhone Kullanıcısı, Telefonun Patladığı Haberini Verince Herkes Şaşırdı

Bir Apple kullanıcısı dün herkesi hayrete düşüren bir açıklama yaptı. İPhone’nin teknoloji harikası olarak ürettiği iPhone 7 model telefonun henüz eline ulaşmadan kargoda bir sebepten dolayı patladığını belirtmesi, akıllara Samsung’un NOTE 7 vakasını hatırlattı. Galaxy NOTE 7 herkes tarafından oldukça beğenilen ve de üstün performansıyla herkesi kendine hayran bırakan bir telefon üretti. Ancak telefonu kullanmaya başlayan kullanıcılar telefonu patladığı sebebiyle geri iade etmek isteyip, Samsung’u şikayet edince firma adeta şoka uğradı. Büyük oranda kar elde etmeyi beklerken hüsrana uğrayan Samsung ise NOTE 7’nin patlama olayından sonra telefonları toplatma kararı aldı. Ancak bazı kullanıcılar ise telefonlarından memnun olduğunu ve de iade etmek istemediğini belirtince Samsung buna da bir önlem aldı. Galaxy NOTE 7 telefonlarını iade etmeyen kişilere bir güncelleme ile şarj kapasitesinin düşürüleceğini ve de zorunlu olarak iade ettireceğini belirten Samsung, teknoloji harikası olarak ürettiği telefonunda büyükzarar etti.

İlginizi Çekebilir

Apple Airpods’unun Kaybolmasından Şikayetçi Olanlara Müjde

Apple’nin yayınladığı andan itibaren çok büyük ilgi gördüğü ve milyonlarca kişi tarafından satın alınan kablosuz …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir