Ana Sayfa / TEKNOLOJİ / Apple kullanıcıları iXpand ile artık hafıza sorunu yaşamayacak

Apple kullanıcıları iXpand ile artık hafıza sorunu yaşamayacak

Apple böylece kullanıcılarının verilerini en iyi şekilde ve kendilerinin kullanabileeği tarzda saklamasına yardımcı olacak. Bu yeni ürünü tanıtan SanDisk son açıklaması ile bu ürünü tanıttı ve iXpand adı verilen bu USB sürücü, iPhone ve iPad cihazlarının hafızasını arttırma konusunda iyi bir görev üstlenirken, 16 GB’den 128 GB’a kadar ihtiyaca göre depolama alanına sahip olmak iXpand USB ile artık çok kolay.
USB iXpand Lightning ve USB 3.0 desteğiyle sunuluyor ve ayrıca kendine özel bir sürücü içinde mevcut. Sürücünün kurulması ile birlikte uygulama üzerinden çok daha kolay bir şekilde iXpand yönetimi sağlanıyor.

iXpand sayesinde kişilerin telefonları üzerinden yaptığı video çekimleri dahi telefon hafızasına değil de direkt iXpand depolama alanına aktarılıyor. Bu sayede hem cihazın hafızası kesinlikle etkilenmiyor, hem de cihazın performansında herhangi bir kayıp olmuyor.

Apple kullanıcıları iXpand ile artık hafıza sorunu yaşamayacak

Bununla beraber sosyal medya hesaplarınız üzerinde yer alan fotoğraf ve video gibi içerikleri iXpand uygulaması içerisine yedekleyebilirsiniz.

Uygulama aynı zamanda popüler sosyal medya sitelerindeki içeriklerin otomatik olarak yedeklenmesini olanak tanırken müzikleri de doğrudan çalabilcek özelliğe sahip. İXpand Drive cihaz ile birlikte geldiği gibi kişilerin App Store üzerinden de uygulamayı alabilecek.

16 GB, 32 GB, 64 GB ve 128 GB gibi farklı modelleri bulunan cihazın yurt dışı satış fiyatı ise sırasıyla 50, 70, 90 ve 130 dolar gibi ortalamaların üstünde bir fiyat içeriyor.

İlginizi Çekebilir

Apple Airpods’unun Kaybolmasından Şikayetçi Olanlara Müjde

Apple’nin yayınladığı andan itibaren çok büyük ilgi gördüğü ve milyonlarca kişi tarafından satın alınan kablosuz …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir