Ana Sayfa / SPOR / ARDA’NIN SAKATLIĞI ANTRENMANA ENGEL OLDU!

ARDA’NIN SAKATLIĞI ANTRENMANA ENGEL OLDU!

Türkiye’nin gururu olan Arda bu sefer üzdü. Yaşadığı sakatlık sebebiyle Arda Turan antrenmanda bulunamadı. Milli maçlardan dolayı ara verilmek zorunda kalınan ligde birçok futbolcunun milli takımlarında görev yapması sebebiyle Barcelona eksik kadroyla hazırlığını sürdürürken, yapılan antrenmanda sakatlığı dolayısıyla bulunamadı.

Haftalardır İspanya ve Türkiye basınlarının önyüzlerinde görülen Arda Turan, Barcelona’da ilk 11’de oynayabileceğinin tartışma konusu olmuştu ancak o Barcelona’da sergilediği üstün performansıyla ve yaptığı asistleriyle en güzel cevabı verdi. İlk 11’de karşılaşmalara çıkan Arda Turan  La Liga’da ki 2 maçta da önemli görevler üstlenerek, takımının kazanmasında katkıda bulundu.
A MİLLİ TAKIMA DAVET EDİLMEDİ!
Sezona fırtına gibi başlayan Arda Turan EURO 2016’da yaşanan prim krizi dolayısıyla A Milli Takım’ın davet kadrosuna eklenilmediği söyleniyor. A  Milli Takım’ın yaşadığı yenilgilerin üzerine antrenmanlarda da yüzünün oldukça düşük olduğu görülen Arda Turan’ın Fatih Terimle kavgalı olduğu ve de prim yüzünden tartışmalar çıktığı haberleri her tarafa yayıldı. EURO 2008’de oldukça büyük işler başarmış olan Arda Turan’a haksızlık yapıldığı düşünülüyor.

İlginizi Çekebilir

Başarılı Takımda Sakatlıklar Mağlubiyetleri de Beraberinde Getirdi

Dünyanın en başarılı futbolcularının forma giydiği ve bununla birlikte aldığı kupalarla da ne denli başarılı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir