Ana Sayfa / YAŞAM / Bakan Soylu’dan Gündeme Dair Çarpıcı Açıklamalar!

Bakan Soylu’dan Gündeme Dair Çarpıcı Açıklamalar!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Valiler ile 15 Temmuz darbe girişimine ilişkin konuşmasını yaptığı toplantıda FETÖ’ye ilişkin açıklamalarda bulundu;

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 81 ilin bütün valilerine de seslendiği toplantısında FETÖ’ye ilişkin konulara da değindi. Süleyman Soylu’ya göre 15 Temmuz gecesi darbe teşebbüsünde bulunan Türkiye’nin ekmeğini yiyen vatan hainlerine karşı çıplak ellerle darbecilere gereken dersi veren, yetkililerce yapılması gereken görevin vatandaşlar tarafından yapılmasını sağlayan, devleti için gözünü kırpmadan canını veren bu millete yapılacak hizmetin yapılacakların en onurlusu ve de en büyüğü olduğunu belirtti. Tankların önüne kendisini atarak Türkiye’ye oyun oynayanlara en büyük oyunu oynayan millete sonsuz teşekkür ettiğini de belirtti.
BİZLER BU VATANIN EVLATLARIYIZ!

Oynanan oyunu bozan bu Türk milleti, tüm dünyaya gücünü göstermiştir. Türkiye’nin kolayca yenilmeyeceğini, Türk vatandaşının vatan sevgisini en iyi gösteren sembollerden birisi olmuştur 15 Temmuz. Bizler darbe gecesinin ertesinde 27 gün boyunca mitinglerde de boy göstererek vatan haini FETÖ’ye gözdağı vermiş durumdayız. Bakan Soylu ise bu durum için merhamet ve şefkat medeniyetinin evlatları olduklarını belirterek noktayı koydu.

İlginizi Çekebilir

Yetkililerimizden Engellilerimizin Yüzlerini Güldürecek Açıklamalar

Engelli bireylerimizin toplumda çok büyük bir öneme sahip olduğu ve onların da sosyal yaşama tam …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir