Ana Sayfa / YAŞAM / Batman’da Terör Örgütü PKK’ya Ait Olduğu Tespit Edilen Birçok Mühimmat Ele Geçirildi

Batman’da Terör Örgütü PKK’ya Ait Olduğu Tespit Edilen Birçok Mühimmat Ele Geçirildi

Son zamanlarda PKK’ya yönelik operasyonlarına hız kazandıran Türk Silahlı Kuvvetleri, bu gün terör örgütüne ait birçok mühimmat ele geçirildiğini açıkladı. Aynı zamanda doğu illerinde sahip olunan refah düzeyinin korunması için operasyonlara yoğunluk verilmekte;
Terör örgütlerine karşı verilen mücadelelere aralıksız olarak devam eden Türk Silahlı Kuvvetleri, ülkenin refah düzeyini koruyabilmek için operasyonlara yoğunluk vermekte. Aynı zamanda bu gün Batman’da terör örgütü PKK’ya yönelik yapılan operasyonlar neticesinde de PKK’ya büyük darbeler vurulduğunu belirten yetkililer, birçok mühimmatın ele geçirildiğini de belirtti. Batman’da Kozluk ilçesinde örgüt elemanlarına karşın düzenlenen operasyon neticesinde bu gün terör örgütü PKK’ya ait sığınak ve barınak alanlarını tahrip eden Türk Silahlı Kuvvetleri, aynı zamanda terör örgütü PKK’ya ait bir adet roketatar ve 20’yi aşkın kaleşnikof ele geçirildiği ele geçirildi. Terör örgütü PKK’ya karşı verilen mücadeleleri daha kapsamlı bir hale getiren Türk Silahlı Kuvvetleri, vatandaşların can güvenliği ve de halkın refahı için bu operasyonları bu anlamda artırdı. Terör örgütü PKK’nın geçtiğimiz gün Şemdinli’de yaptığı operasyondan sonra artık PKK’ya göz açtırmayan Türk Silahlı Kuvvetleri, bu gün yaptığı operasyonlarda büyük neticeler aldı. Batman’da gerçekleşen operasyonların ardından terör örgütü PKK’ya yönelik operasyonların halen son hız devam ettiği belirtildi.

Bu Gün Terör Örgütü PKK’ya Batman’da Darbe Vuruldu

Terör örgütü PKK’ya karşı düzenlenen operasyonlara hız kazandıran Türk Silahlı Kuvvetleri, bu gün Batman’da gerçek anlamda bölücü terör örgütüne darbe vurdu. Batman Valiliği’nden gelen açıklamalar ise, Jandarma Komutanlığının ülkenin refah düzeyini artırmak ve de bütün vatandaşların can güvenliğini sağlayabilmek için terör örgütü PKK’ya karşın son hız operasyon düzenlendiği belirtildi. Bölgede bulunan sivil vatandaşların bu operasyona tam anlamıyla destek vermesi ve de Türk Silahlı Kuvvetleri’nin artık PKK’ya karşın daha kapsamlı bir operasyon gerçekleştirmiş olması operasyonda başarıyı da beraberinde getirdi. Yapılan operasyonlar çerçevesinde terör örgütü PKK’dan bir adet roketatar ve de 20’yi aşkın boş kaleşnikof kovanı ele geçirildiği belirtildi.

İlginizi Çekebilir

O Hastane Çok Sayıda Vatandaşımıza Diyabet Eğitimi Verdi

Osmaniye Devlet Hastanesi diyabet hastalığı konusunda çok büyük bir başarıya imza attı. 1 yılı aşkın …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir