Ana Sayfa / SPOR / Beşiktaş – Galatasaray Derbisine İnanılmaz Yoğun Bir İlgi Var

Beşiktaş – Galatasaray Derbisine İnanılmaz Yoğun Bir İlgi Var

Beşiktaş’ın yeni arenası olan Vodafone Arena’da 24 Eylül tarihinde Beşiktaş – Galatasaray derbisi oynanacak. İki tarafında taraftarlarını oldukça heyecanlandıran derbide fiyatlar adeta fiyasko;

Gerçekleşecek olan ilk derbinin tarihe geçeceğini belirten futbol uzmanları, bu maçın tüm ligi etkileyecek düzeyde bir maç olacağını belirtiyor. Aynı zamanda da maç biletleri de taraftarların ceplerini bir hayli yakacak gibi görünüyor. En düşük biletin 150 TL olduğu belirtilen derbinin çoğu Avrupa maçlarından daha çok hasılat yapması bekleniyor. Maç biletlerinin bu kadar pahalı olmasının sebebini, Beşiktaş’ın yoğun borç sıkıntısına bağlayan futbol uzmanları, fiyatların El Classico’dan bile daha pahalı olduğunu ifade ediyor.

Çoğu Kişi Sosyal Medyadan Fiyasko Fiyatlara Tepki Gösterdi!

Fiyatları aşırı derecede pahalı bulan bazı taraftarlar, bu duruma tepki koymayı es geçmedi. En ucuz biletin 150 TL olduğunu öğrenen taraftarlar adeta hüsrana uğradı. Takımını yürekten seven taraftarlar, yüksek fiyattan dolayı maça gidemeyecek. Çoğu kupa maçlarından bile daha pahalı olan fiyatlar, oldukça büyük tepkiyle karşılanırken, Beşiktaş bu maç sonrası bazı borçlarından kurtulacak gibi görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Beşiktaş, Atiker Konyaspor’a Karşı Tarihi Bir Galibiyet Aldı

Spor Toto Süper Lig’in şampiyon adaylarından olan Beşiktaş, kendi evinde konuk ettiği rakibi Atiker Konyaspor’a …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir