Ana Sayfa / YAŞAM / Bülent Ersoy Darbeye Yönelik Üzüntüsünü Bildirdi!

Bülent Ersoy Darbeye Yönelik Üzüntüsünü Bildirdi!

Türkiye’nin Divası Bülent Ersoy, 15 Temmuz gecesine dair endişelerini bahsetti. Katıldığı televizyon programında darbeye ilişkin yaşadıklarını anlatan Bülent Ersoy, darbe günü yaşadıklarına netlik getirdi.

Telefonla ‘Söylemezsem Olmaz’ isimli televizyon programına telefon aracılığıyla bağlanan Bülent Ersoy, darbe günü yaşadıklarını anlattı. Cumhurbaşkanı aradığını ve Recep Tayyip Erdoğan’ın nerede olduğunu soran diva, daha sonra Emine Erdoğan’ın özel kalemi ile görüştüğünü söyledi. FETÖ’nün tek başına hareket etmediğini, FETÖ’nün üstlerinin de bulunduğunu düşünen Türkiye’nin Divası, üst akıl olarak kastettiğinin Amerika Birleşik Devleti’nin olduğunu söyledi. FETÖ’nün iadesine ilişkin ABD’den isteklerde bulunan Türkiye, halen iade için gerekli işlemleri sürdürmekte. Hayatı boyunca 3 kere darbe gören Bülent Ersoy, hayatında gördüğü en komik ve aptal bir darbe girişimi olduğunu belirtti.

Sızıntılar Önlenmeli!

Asıl korktuğu durumun darbe gecesinin değil, devlet dairelerinde bulunan sızıntıdan kaynaklandığını belirten Bülent Ersoy, darbe ertesinde çok korktuğunu belirtti. Bu yaşanan olaylarda hayatını kaybedenlere de başsağlığı dileyen Bülent Ersoy, yaşanan girişimin çok komik olduğunu da ekledi.

İlginizi Çekebilir

Yetkililerimizden Engellilerimizin Yüzlerini Güldürecek Açıklamalar

Engelli bireylerimizin toplumda çok büyük bir öneme sahip olduğu ve onların da sosyal yaşama tam …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir