Ana Sayfa / YAŞAM / Chp Başkanı Kılıçdaroğlu Şanlı Askerimizi Ziyaret Etti!

Chp Başkanı Kılıçdaroğlu Şanlı Askerimizi Ziyaret Etti!

15 Temmuz gecesi yaptığı kahramanlıkla darbenin seyrini değiştiren kahraman askerimiz Ömer Halisdemir tüm Türkiye tarafından tanınmıştı. CHP Başkanı Kılıçdaroğlu ise o askerimizi ziyaret etti;

CHP Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu geçtiğimiz günlerde PKK tarafından saldırıya uğramıştı ve de bu saldırıyı düzenleyen hain ise ele geçirilmişti. Bu gün ise 15 Temmuz gecesi hayatını kaybeden askerimiz Ömer Halisdemir’in mezarını ziyarete giden Kılıçdaroğlu, basına kapalı bir şekilde bu ziyareti gerçekleştirdi. Milletimizin kahramanı olarak nitelendirdiği Ömer Halisdemir için ailesine başsağlığı diledi, saygı ve sevgilerini sunduğunu belirterek şehit ailesinin acısını paylaştı. Bu acıların ve terör faaliyetlerinin kısa sürede sona ereceğini uman Kemal Kılıçdaroğlu, Ömer Halisdemir’in gerçekleştirdiği görevin ise Türkiye’nin geleceğini değiştirdiğini de belirtti.

KAHRAMAN ASKERİMİZ ÖMER HALİSDEMİR!

15 Temmuz gecesi aldığı emir ile Semih Terzi’yi ölümü pahasına öldürerek darbenin seyrini değiştiren kahraman askerimiz Ömer Halisdemir için geçtiğimiz günlerde heykel yapılmıştı ve de aynı zamanda yetkililerce Ömer Halisdemir’in ailesine her türlü yardımın yapılacağı da bildirilmişti.

İlginizi Çekebilir

Bağcılar’da mаskеli bir sаldırgаn 2 çocuğun üzerine kurşun yağdırdı!

İstanbul Bağcılar’da mаskеli bir sаldırgаn bаkkаl dükkanına girerek 16 ve 13 yаşlаrındаki iki kаrdеşin üzerine …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir