Ana Sayfa / SPOR / Çin, Arda Turan İçin Milyon Dolarlar Verdi Barcelona Hayır Dedi

Çin, Arda Turan İçin Milyon Dolarlar Verdi Barcelona Hayır Dedi

 Arda Turan’ı büyük bir yatırım olarak gören Barcelona, Çin’in 50 milyonluk teklifine hayır dedi. Arda Turan’a 50 milyonluk teklif veren Çin takımı Evergrande’ye hayır dendi;
Barcelona’nın büyük bir yatırım olarak gördüğü Arda Turan’ı vermek istemedi. Çin’in verdiği teklif ile ilgili konuşmak istemeyen Arda Turan, bonservis için 50 milyon Euro verildiği açıklandı. Ancak ilk başlarda Çin kulübünden teklif alındığına dair hiçbir şekilde açıklamalarda bulunmayan yetkililer ile beraber Arda Turan’da açıklamalarda bulunmak istemedi. Aynı zamanda sezonun başlarında Arda Turan için Barcelona ile ciddi anlamda görüşmelere gelen Çin ekibi, reddedildi. Arda Turan’ın Barcelona’da büyük bir yatırım olduğunu ve de oldukça büyük başarılar elde ettiğini belirten Barcelona heyeti, Arda Turan’ı satmak niyetinde olmadıklarını belirtti. Geçtiğimiz sezon istenilen performansı gösteremeyen Arda Turan, hem Barcelona’nın aldığı transfer cezası yüzünden uzun süre maçlarda oynayamamış hem de takıma gerçek anlamda büyük katkılar sağlayamamıştı. Bütün bu olanların üzerine geçen sezonun sonunda Arda Turan’ın takımdan gönderilme olasılığı tartışılmaktayken, Arda Turan herkesi adeta susturdu. Oynadığı futbol ile bütün herkesi susturan ve de kaliteli oyunuyla herkesin dikkatini çeken Arda Turan, bu sezon takımda kalabilme ihtimalini en iyi şekilde cevapladı.

İspanyol Basını Arda Turan’ı Kutsanmış Olarak İfade Etti

Arda Turan’ın oynadığı maçlarda gösterdiği üstün performansı her maçtan sonra medyada yayınlayan İspanyol basını, Arda Turan’a övgüler yağdırmakta. Arda Turan’ı kutsanmış olarak gören İspanyol basını, her maç Arda Turan’ın yeniden eskiye döndüğünü belirtti. Arda Turan’ı Barcelona’da büyük bir yatırım olarak gören yetkililer, onu transfer etmeyi düşünmemekte olduğunu belirterek Çin’in bu teklifini reddetti. Arda Turan’ın gösterdiği performanslara ihtiyacı olduğunu belirten Barcelona takımı, onu bir yatırım olarak görmekte ve de gelen teklifleri düşünmeden reddetmekte. Arda Turan’ın maçlarda gösterdiği performanslardan ve de sahip olduğu pozitif enerjiden dolayı oldukça olumlu etkilendiğini belirten Barcelona ekibi, Türk oyuncu Arda Turan’a övgüler yağdırmakta ve de Arda Turan’da bizi Barcelona’da temsil etmeye devam etmekte.

İlginizi Çekebilir

Başarılı Takımda Sakatlıklar Mağlubiyetleri de Beraberinde Getirdi

Dünyanın en başarılı futbolcularının forma giydiği ve bununla birlikte aldığı kupalarla da ne denli başarılı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir