Ana Sayfa / GÜNDEM / Çukurca Pisliklerden Temizlendi!
cukurca-pisliklerden-temizlendi

Çukurca Pisliklerden Temizlendi!

Son günlerde sık sık Çukurca’da PKK ile çatışma da bulunan kahraman askerlerimiz çok önemli sonuçlarla geri dönüyor;

Günlerdir PKK ile çatışma durumunda bulunan askerlerimizden neticeler gelmeye devam ediyor. Uzun süredir Türkiye’nin baş belası olan teröre karşı hiçbir zaman geçit vermeyen Türk askeri günlerdir PKK’yı Çukurca’dan söküp atmak için uğraşıyordu. Hakkari’de süren ölüm kalım savaşı halen sürmekteydi ancak, ölüm kalım savaşı veren şanlı askerlerimiz operasyon neticesinde çok önemli sonuçlar aldıklarını belirtti.

Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Yaşar Güler, Hakkari’nin Çukurca bölgesinin kahraman askerlerimiz tarafından, PKK militanlarından temizlendiğini belirtti. Alınan bu çok önemli sonucun dışında çatışma ile ilgili yaşanan zorlukları da eklemeyi es geçmedi. Günlerdir PKK’ya karşı Çukurca’da verilen mücadele de her an ölümle burun buruna olduklarını, PKK’nın sınır güvenliği olarak bölgedeki en önemli jeopolitik konumda bulunan Kaletepe sınırından tamamen temizlendiği belirtildi. Yapılan operasyonlar son sürat devam ederken, bölgede tespit edilmiş olan 12 noktanın daha temizleneceği, hiçbir terörist ateşine göz yumulmayacağını ve de yapılan saldırılara misliyle karşılık verildiğini de uzmanlarımız es geçmedi.

İlginizi Çekebilir

Cumhurbaşkanı Terör Örgütü FETÖ’nün Baba Ocağına Ateş Düşürdüğü Aileye Ziyarette Bulundu

Cumhurbaşkanı Terör Örgütü FETÖ’nün Baba Ocağına Ateş Düşürdüğü Aileye Ziyarette Bulundu

15 Temmuz darbe girişiminde vatan sevgisinden dolayı darbecilere boyun eğmeyerek kahramanca şehit olan vatandaşların ailelerine …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir