Ana Sayfa / GÜNDEM / Cumhurbaşkanı Terör Örgütü FETÖ’nün Baba Ocağına Ateş Düşürdüğü Aileye Ziyarette Bulundu

Cumhurbaşkanı Terör Örgütü FETÖ’nün Baba Ocağına Ateş Düşürdüğü Aileye Ziyarette Bulundu

15 Temmuz darbe girişiminde vatan sevgisinden dolayı darbecilere boyun eğmeyerek kahramanca şehit olan vatandaşların ailelerine bu gün bir ziyaret düzenlendi. Recep Tayyip Erdoğan’ın düzenlediği bu ziyarette şehit ailelerine başsağlığı dilendi;

Bölücü terör örgütü FETÖ’nün 15 Temmuz da gerçekleştirmeye çalıştığı darbe girişiminde kahramanca mücadele veren vatandaşlarımızı birer birer ziyarette bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, darbe girişiminde kahramanca mücadele veren şehit ailelerini unutmadığını gösterdi. Kanlı darbe girişiminde verdiği komutları uygulayan vatandaşlarına sonuna kadar minnettar olduğunu belirten Recep Tayyip Erdoğan, gerçekleştirdiği ziyaretler sırasında görüldüğü sevgiden ötürü vatandaşlarını selamladı. Vatandaşlarına oldukça duygulu ve de minnettar gözlerle bakan Recep Tayyip Erdoğan, kahraman şehitlerimizin ailelerinin her daim yanında bulunduğu göstermek adına böyle bir ziyaret düzenledi. Aynı zamanda bu sırada da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın korumaları da sokakta gördüğü bütün çocuklara oyuncaklar dağıtarak çocuklarımızın yüzlerinin gülmesini sağladı. Şehit ailelerini birer birer ziyaret ederek başsağlığı dileyen Recep Tayyip Erdoğan, kahramanca mücadelesini veren ve de en akılda kalıcı kahramanlıklarla tarihe adını altın harflerle yazdıran mücadeleci halkın ailelerini birer birer ziyaret etti.

Darbe Bütün Vatandaşlar Sayesinde Kahramanca Engellendi

Bağımsızlığını ve de devletinin bekasını her şeyin üzerinde tutan kahraman vatandaşlarımız, terör örgütü FETÖ’nün tüfeklerine ve tanklarına dur demiş ve de korkusuzca mücadele etmiştir. Darbe gecesi bölücü terör örgütü FETÖ’nün zalim askerleri tarafından şehit edilen vatandaşlarımız ve vatanını kendi canından daha üstün tutan kahraman askerlerimizin adı tarihe altın harflerle yazılacak. Aynı gece Ömer Halisdemir, Semih Terzi’yi öldürme emrini şehit olma pahasına uygulamış ve de bir saniye bile düşünmeden verilen emri uygulamıştır. Komutanı ona bu çatışmanın sonucunda ölüm var demesine rağmen vatani sevgisini her şeyin üzerinde tutarak kahramanca şehit olan Ömer Halisdemir’in ismi birçok sokaklara, caddelere ve hatta yeni doğan bebeklere verildi. Aynı zamanda şehit Ömer Halisdemir için de çeşitli illerde heykeller dikilirken, kahraman askerimizin ailesine de devlet tarafından sonsuz destek verilmekte.

İlginizi Çekebilir

ESAD Güçleri Dostu PYD’yi Vurdu

Böylelikle, 5 senedir devam eden Suriye iç savaşında rejim uçakları ilk defa PYD’nin silahlı kolu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir