Ana Sayfa / YAŞAM / Diyarbakır’da Şehit Düşen Uzman Çavuş İçin Cenaze Töreni

Diyarbakır’da Şehit Düşen Uzman Çavuş İçin Cenaze Töreni

Diyarbakır’da Şehit Düşen Uzman Çavuş İçin Cenaze Töreni

Geçtiğimiz günlerde terör örgütü PKK ile kahraman askerlerimiz Diyarbakır’da karşı karşıya gelmişti. Karşı karşıya meydana gelen çatışmada bir uzman çavuşumuz kör kurşuna kurban gitmişti;

Diyarbakır’ın Lice ilçesinde tespit edilen PKK’lı hainlere yönelik geniş kapsamlı operasyon sonucunda bir Uzman Çavuş’umuz şehit olmuştu. Bu gün ise Diyarbakır’da şehit düşen Uzman Çavuş Şen, defnedilmek üzere memleketine uğurlandı. Baba ocağına ateş düşüren hainler son günlerde elindeki kozların bütün hepsini kullandığı belirtiliyor. Ülkede ki huzuru bozarak çukur kazan, araçları durdurarak gasp eden, sivil vatandaşlarımızın canına kast eden bu hainler kirli yüzünü yine Diyarbakır’da gösterdi. Türk Silahlı Kuvvetleri ise terör örgütü PKK’ya amaçlarına ulaşamamaları için oldukça geniş kapsamlı operasyonlar düzenlemeye devam ediyor. Ülkede ki barış ve huzuru tamamen sağlayana kadar bu tür operasyonları daha da geniş kapsamlı bir şekilde sürdüreceğini belirten Türk Silahlı Kuvvetleri, artık PKK’lılara göz açtırmayacak. Geçtiğimiz gün Melih Gökçek’in adımıyla birlikte tüp alımında artık kimlik geçerli olacağı belirtildi. Böyle bir önlemi almasının amacının, yollara kurularak patlatılan tüplerin önüne geçerek PKK’lıları caydırmak olduğunu belirtti.

Amacımız Bu Kanlı Saldırıları Artık Tamamen Bitirmek

Fırat Kalkanı Operasyonu’nun da, PKK’ya yönelik operasyonların da sadece vatandaşların can güvenliğini sonuna kadar sağlayabilmek olduğunu belirten Türk Silahlı Kuvvetleri, terör örgütü yandaşlarını ve de terör örgütüne mensup olan militanları birer birer öldürüyor.

İlginizi Çekebilir

Yetkililerimizden Engellilerimizin Yüzlerini Güldürecek Açıklamalar

Engelli bireylerimizin toplumda çok büyük bir öneme sahip olduğu ve onların da sosyal yaşama tam …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir