Ana Sayfa / GÜNDEM / Dursun Özbek “4 teknik direktör adayımız var”

Dursun Özbek “4 teknik direktör adayımız var”

G.Saray Başkanı Dursun Özbek sezon başından beri yaşanan talihsizliklere ilişkin benzetme yaparken ünlü yönetmen Steven Spielberg’i örnek gösterip “O bile böyle senaryolar yazamazdı” diyerek şansızlığın ne kadar büyüdüğünü açıkladı. En son kupa maçında Rize’yi 3-1 mağlup edip derin bir nefes aldıklarını söyleyen Başkan Özbek, sezon başından beri yaşanan talihsiz durumdan sıkıldıklarını dile getirdi.

Sarı-Kırmızılı kulübün başkanı Dursun Özbek, “Göreve geldiğim günden beri söylüyorum “mali disiplin önemli” diye. Bu öncelikli hedefimizdi. Rakamlar, gelecek için bizi umutlandırıyor. Kaygılanmaya hiç gerek yok. Avrupa cezamızı bu sene çekeceğiz. Futbolda başarısızlıklar dönem dönem olabiliyor. Bu durumu dünyanın sonu gibi görmeye gerek yok. G.Saray tekrar ayağa kalkacak ve şampiyon olacaktır. Forma sponsorumuz Dumankaya konusunda bizim yapacak bir şeyimiz yok. 3 senelik sponsorluk anlaşması yaptık bu sezonun başında. 1 yıllık ücreti de para ve gayrimenkul olarak aldık. Dairelerin tapuları da bizde. Hepsi kulübün kasasında. Hatta 2 tanesini de sattık. Ancak bu sezon öyle talihsizlikler yaşıyoruz ki Steven Spielberg bile böyle senaryolar yazamaz.

Önümüzdeki hafta teknik adam konusunda somut gelişmeler olacak. 4 aday ile temaslarımız sürüyor. Süre konusunda artık dikkatliyiz. Artık siz nasıl manşet atarsınız bilmem ala önümüzdeki günlerde çok ciddi gelişmeler olacak! Cenk Ergün transfer çalışmaları için yurt dışından yeni geldi. Kendisi bana rapor verecek” diyerek taraftarları rahatlattı ve biraz sabretmelerini istedi.

Vatan

İlginizi Çekebilir

ERDOĞAN’A SUİKAST GERÇEKLEŞTİREN 11 ASKER TUTUKLANDI

15 Temmuz gecesinde FETÖ terör örgütü tarafından gerçekleştirilen darbe kalkışması sürecinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir