Ana Sayfa / MAGAZİN / Ebru Gündeş Eşinden Boşandı Ancak Yüzüğünü Çıkarmaması Dikkatleri Çekti

Ebru Gündeş Eşinden Boşandı Ancak Yüzüğünü Çıkarmaması Dikkatleri Çekti

ABD’de tutuklu olan eşine boşanma için dilekçe veren Ebru Gündeş’in evlilik yüzüğünü çıkarmaması bütün herkes tarafından dikkatleri üzerine çekti. Ebru Gündeş’in ekranlarda ise siyah bir elbise ile görüntülenmesi onun ne kadar hüzünlü günler yaşadığını en iyi şekilde gösterdi;

Boşanma kararı aldıktan sonra uzun süre evine kapanan ve de insanlar ile iletişimini kesen Ebru Gündeş, geçtiğimiz gün yine sahnede yer aldı. Aynı zamanda basın mensupları ile konuşmak istemeyen ve de hiçbir şekilde poz vermek istemeyen Ebru Gündeş, sahne aldığı restorana arka kapıdan giriş yaptığı aktarıldı. Geçen geceden en çok akılda kalan hususun ise Ebru Gündeş’in eşi Reza Zerrab’tan ayrılmak için boşanma dilekçesi vermesine rağmen 150 bin dolar olduğu iddia edilen pırlanta yüzüğü çıkarmaması oldu. Restoranda verdiği konsere Murat Boz ile düet yaptığı ve de birçok kişi tarafından oldukça sevilen şarkıyla başlayan Ebru Gündeş dinleyenleri ise açıkçası parasına kıydı. Yaklaşık 3 saat boyunca sahnede yer alan Ebru Gündeş’in toplamda 5 saat boyunca hazırlandığı aktarıldı. Sevdiklerine keyifli dakikalar yaşatan Ebru Gündeş’in dinleyenleri açıkçası Ebru Gündeş için parayı kıydı. Yaklaşık 500’ü aşkın kişinin Gündeş için bir araya gelmesi onun ne kadar sevildiğini bir kere daha en iyi şekilde gösterdi.

Restoran’da Masa Fiyatları Dudak Uçuklattı

Toplamda 500’ü aşkın kişinin bulunduğu mekanda ön masaların kişi başı 2 bin lira olduğu ve de arka masaların ise 500 lira olduğu aktarıldı. Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş için bu paraları göz ardı eden sevenleri, oldukça şaşırttı. Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş’i dinlemek için ise birçok ünlü isim de yer aldı. Pop şarkılarının en efsane isimlerinden birisi olan Demet Akalın ve de Ayla Çelik gibi birçok usta isim de Ebru Gündeş’in şarkılarını yakından dinlemek için bir araya geldi. Aynı zamanda da şarkıcının 8 Ekim’de sevenleri ile birlikte olacağı aktarıldı. Uzun süredir ailevi sıkıntılar yaşayan ve de bu yüzden kendini evine kapatan Ebru Gündeş’in sevenleri, onun mutlu olduğunu görünce oldukça sevindi.

İlginizi Çekebilir

Aleyna Tilki 200 milyonu geçti

İlk single çalışması Cevapsız Çınlama youtube’da izlenme rekoru kırarak 200 milyonu geçti. İlk single çalışması …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir