Ana Sayfa / MAGAZİN / Ebru Gündeş’in Eşi İle Boşanma Kararı

Ebru Gündeş’in Eşi İle Boşanma Kararı

Ebru Gündeş’ten beklenen karar sonunda geldi. Uzun süredir boşanma sürecinde olan Ebru Gündeş ile Reza Zarrab sonunda bu konuya ilişkin açıklama yaptı;

Şuan ABD’yi dolandırmak ve bankacılık sahtekarlığı suçundan ABD’de ceza evinde bulunan Ebru Gündeş’in eşi Reza Zerrab, Amerika’da tutuklanırken yanında kızı ve Ebru Gündeş vardı. Yaklaşık bundan 6 yıl önce aileler arasında kıyılan nikahla evlendiği eşi Reza Zerrab ile çok uzun süredir boşanma davası sürüyordu. Gündeş ise bu konuya ilişkin sadece bir cümlelik bir açıklama yaparak yetindi. Eşinin gereken her şeyi aktardığını ve de kararının sonuna kadar doğru olduğunu belirten Ebru Gündeş, hayranları tarafından beklenen kararı sonunda açıklamış oldu. Boşanma sürecinin daha da hızlanabilmesi için avukatıyla görüşen Ebru Gündeş, uzun süredir boşanma kararını vermişti. 2016 yılının Mart ayından Amerika Birleşik Devletlerinde bu güne kadar tutuklu olan Reza Zarrab tutuklandığı ilk anında ise yanında Ebru Gündeş ile minik kızı vardı. Son zamanlarda da O Ses Türkiye’den ayrılan Ebru Gündeş, bütün medyayı bu gün olduğu gibi sallamıştı.

O Ses Türkiye’den Ayrılması Şok Etkisi Yaratmıştı

Acun Medya ekibine ayrıldığını belirten Ebru Gündeş, O Ses Türkiye’de ki yıllardır süren yolculuğuna son verdiğinde oldukça şok etkisi yaratmıştı. Ancak yaşadığı ayrılığın Acun Medya ekibi ile bir sorunu olmadan gerçekleştirdiğini bildiren Ebru Gündeş, içleri rahatlatmıştı. Bunun üzerine de Acun Ilıcalı, bu sürecin geçici olduğunu ve kısa bir süre sonra yeniden Acun Medya ekibine katılacağını belirterek bu konuya ilişkin açıklamalarını yapmıştı.

İlginizi Çekebilir

Aleyna Tilki 200 milyonu geçti

İlk single çalışması Cevapsız Çınlama youtube’da izlenme rekoru kırarak 200 milyonu geçti. İlk single çalışması …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir