Ana Sayfa / EKONOMİ / Emeklilere Yıl Sonuna Kadar Müjde!

Emeklilere Yıl Sonuna Kadar Müjde!

2015’in sonunda 2016 yılında banka promosyonu verileceği konuşuluyordu. Ancak aradan 10 ay geçmesine rağmen banka promosyonu halen emeklilere teslim edilmedi, yetkililer yakında dedi;

Geçen seneden beri emeklilere verilmesi beklenen banka promosyonuna yönelik yetkililerden açıklamalar geldi. Başbakan Binali Yıldırım’ın bu konudaki çalışmalarının devam ettiğini belirten yetkililer, bu yıl sonuna kadar emeklilerin yüzünün güleceğini belirtti. Ramazan bayramı öncesinde verilmesi beklenen banka promosyonu halen verilmedi. Milyonlarca emeklinin bu durumdan şikayetçi olduğu belirtilirken, emeklilerin yakın zamanda bu durum için eylem yapılmasının olası olduğu söyleniyor. Hem terör örgütü PKK’ya hem de FETÖ’ye karşı mücade eden devletimizin, bu mücadeleyi sonuna kadar sürdüreceğini belirten yetkililer, devletin insanlara ışık olduğunu da belirtti. Bu terör örgütlerine karşı dik duruşuyla göz dağı veren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve vatansever vatandaşlar 15 Temmuz gecesi hainlere günlerini göstermişti.

Emeklilere Bayram Müjdesi Gelecek mi?

Bir gazetecinin Müezzinoğluna sorduğu soru üzerine Müezzinoğlu bu soruyu cevapladı. Bayramın kendisinin bir müjde olduğunu ve bayram müjdesinin üzerine bir müjde verilmesinin doğru olmayacağını belirten Müezzinoğlu, görüşmelerin devam ettiğini ve acele edilirse bu sorunun hemen çözüleceğini de belirtti.

İlginizi Çekebilir

Sebze ve Meyve Fiyatlarındaki Artış İçin Alınan Önlemlerde Son Durum

Son zamanlarda çok ciddi oranda artış gösteren sebze ve meyve fiyatlarının tabana indirgenebilmesi adına alınan …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir