Ana Sayfa / YAŞAM / Emre Aydın’dan Düğün Üstüne Düğün!

Emre Aydın’dan Düğün Üstüne Düğün!

Emre Aydın’dan Düğün Üstüne Düğün!

Türkiye’nin en sevilen söz sanatçısı Emre Aydın’dan güzel haberler geliyor. Rock sanatçısı Emre Aydın’ın uzun süredir birlikte olduğu Eda Köksal ile harika pozlar verdi;

Rock müziğin oldukça sevilen efsane ismi Emre Aydın’ın Eda Köksal ile uzun süredir birlikte olduğu biliniyordu. Daha önce birçok davetlisiyle 2 düğün gerçekleştiren Emre Aydın, üçüncü düğününü de dün İstanbul’da gerçekleştirdi. Daha önce Ordu’da nikah kıydıktan sonra Antalya’ya uçak ile seyahat eden çift, Antalya’da da düğünlerini yapmışlardı. Düğüne birçok ünlü ismin katıldığı belirtildi. Ferhat Göçer, Ömür Gedik ve daha bir çok ismin bulunduğu düğün töreninde hiçbir sorun çıkmadan aşıklar birbirine kavuştu. Ayrıca iki aşığın tanışma hikayesi ise oldukça dikkat çekti.

Ev Dekore Ettirirken Tanıştılar!

Emre Aydın’ın evini dekore ettirmek için iç mimarlarla görüştüğü ve bu sırada da İç Mimar Eda Köksel ile bir ilişkisinin başladığı doğrulandı. Uzun süren ilişkinin ardından kısa bir süre sonra nişanlan yöreni yapıldı. Ardından da ünlü isimlerinde katıldığı düğün töreninde, dünya evine girdiler.

 

İlginizi Çekebilir

Yetkililerimizden Engellilerimizin Yüzlerini Güldürecek Açıklamalar

Engelli bireylerimizin toplumda çok büyük bir öneme sahip olduğu ve onların da sosyal yaşama tam …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir