Ana Sayfa / TEKNOLOJİ / Facebook Yeni Bir Proje ile Yine Bütün Dünyanın Karşısına Çıktı

Facebook Yeni Bir Proje ile Yine Bütün Dünyanın Karşısına Çıktı

Günümüzde milyonlarca kişinin kullandığı Facebook, yeni bir proje tanıtımı yaptı. ‘’Workplace’’ ile iş yerinde ki kişilerle daha rahat ve sade bir uygulamanın tanıtımı yapıldı;
Milyonlarca kişi tarafından kullanılan, herkesin muhakkak günde birkaç defa girdiği bir uygulama ve de bir sosyal medya sitesi olan Facebook, yeni bir uygulama tanıtımı yaptı. Sadece iş arkadaşları ile daha sade ve de daha reklamsız bir şekilde uygun şartlarda konuşulma ortamı yaratan bu uygulamanın daha farklı işlevler ile kullanıldığı belirtildi. Facebook çalışmalarına bir yenisini daha ekleyerek bütün herkesin dikkatini üzerine toplamış durumda. Workplace ile normal Facebook uygulamasından farklı olarak sadece takipleşildiği ve de bununla beraber iş arkadaşları ile daha rahat ve reklamsız bir iletişim gerçekleştirebilme imkanı tanındığı belirtildi. Bununla beraber uygulamanın tıpkı Facebook gibi kullanıldığı belirtildi. Facebook’un bu yöntem ile iş çalışanlarını bir araya toplayarak daha iyi bir iletişim kalitesi sağlamak için bu uygulamayı harekete geçirdiği belirtiliyor. Bunun yanında Workplace kullanan kişilerin aynı zamanda Facebook uygulamasında olduğu gibi canlı yayın yapabileceğini ve de şirket yöneticilerinin kolay bir şekilde çalışanları ile iletişim kurabileceği de eklendi.

Workplace İçin Ücretler İse Çok Uygun

Facebook bu uygulamada ki ekstra özellikler ve de tamamen reklamsız ve sade bir tasarım için belli bir ücret talep ettiğini de belirtti. Uygulamada ki ücretlerin aktif kullanıcı sayısına göre indirimli olacağını belirten Facebook, aktif kullanıcı sayısını artırmak adına bu tür bir yola başvurduğunu açık ve net bir şekilde belirtti. Bununla birlikte Facebook uygulama ile tanıdığı bir diğer imkanı da belirtti. Kar amacı gütmeyen bütün kuruluşlara Workplace uygulamasından ücretsiz olarak faydalanma imkanı tanındığını da belirten Facebook, indirimli fiyatlar hakkında da açıklamalarda bulundu. Aktif kullanıcı sayısının artışına göre fiyat indirimi yapılacağını belirten Facebook, Workplace kullanıcılarının ilk 1000 kullanıcısı için 3 dolar talep ettiğini ve de bu sayının arttıkça daha da indirime gidildiği belirtildi.

İlginizi Çekebilir

Fifa 17 mobil platforma iniyor

Yapımcılığını Electronics Art şirketinin üstlendiği ve EA Canada tarafından geliştirilen Fifa 17’nin bu yıl android …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir