Ana Sayfa / SPOR / Fatih Terim A Milli Takım Kadrosuna Alınan ve de Alınmayan Oyuncuları İçin Açıklamalar Yaptı

Fatih Terim A Milli Takım Kadrosuna Alınan ve de Alınmayan Oyuncuları İçin Açıklamalar Yaptı

Günlerdir A Milli Takımı kadrosu hakkında yapılan eleştiriler sürmekteydi. Türkiye Teknik Direktörü Fatih Terim aldığı onca tepkiden sonra çeşitli açıklamalar yaptı;

Dünya kupası sürecinde Ukrayna ve de İzlanda maçlarının oldukça önemli olduğunu ve de çok iyi bir çalışma gerektiğini belirten A Milli Takımı Teknik Direktörü Fatih Terim, maçta üst düzey performans göstereceklerini de belirtti. Hem teknik olarak hem de taktik olarak kadronun tam olarak oturduğunu ve de yapılan hazırlıkların sahaya aktarılması halinde maçta oldukça avantajlı bir durumda olabileceklerini belirten A Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim, yarın ki Ukrayna maçı için oldukça ümitli olduğunu belirtti. Çoğu kişilerin medyalarda kendisini karaladığını ve de onu sinirlendirmek için elinden geleni yaptığını belirten Fatih Terim, bu oyunlara asla gelmeyeceğini ve de medya mensuplarına istediklerini vermeyeceğini belirtti. Aynı zamanda yine medya hesaplarında son günlerde kadrodaki oyuncular ve de kadroya alınmayan oyuncular hakkında yazılan yazıları okuduğunda oldukça üzüldüğünü ve de bu tür karalayıcı ifadeleri asla kabul etmediğini belirten A Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim, derinden üzüntü duyduğunu belirtti. Arda Turan’ın en iyi sezonunu yaşadığını belirten birçok kişi, Arda Turan gibi bir Barcelona oyuncusunun A Milli Takım’da görev almamasının oldukça yanlış bir karar olduğunu belirtmesi üzerine Fatih Terim’e sosyal medya hesaplarından birçok kişi kötü söylemlerde bulunmuştu.

Buna İzin Vermeyeceğim

Sosyal medyadan duyduğu çirkin ithamlara asla kulak asmadığını ve de bu ithamlara karşın mücadele vereceği konusunda kimsenin hiçbir şüphesi olmaması gerektiğini belirten A Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim, kadroya alınmayan oyuncuların da Türkiye vatandaşı olduğunu ve de ne olursa olsun hiç kimsenin haklıyken haksız duruma düşmesine izin vermeyeceğini belirtti. Bütün Türkiye vatandaşlarının tek yürek olmasını ve de hiç kimsenin kadroya alınan veya alınmayan oyuncular konusunda yalan yanlış düşüncelere yer vermemesi gerektiğini belirten A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Fatih Terim, yarın ki oynanacak maç için takımın hazır olduğunu ekledi.

İlginizi Çekebilir

Beşiktaş, Atiker Konyaspor’a Karşı Tarihi Bir Galibiyet Aldı

Spor Toto Süper Lig’in şampiyon adaylarından olan Beşiktaş, kendi evinde konuk ettiği rakibi Atiker Konyaspor’a …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir