Ana Sayfa / SPOR / Fatih Terim A Milli Takımını Motive Ediyor

Fatih Terim A Milli Takımını Motive Ediyor

A Milli Futbol Takımı teknik direktörü Fatih Terim, futbolcularını olağanüstü şekilde motive ediyor. Takımdaki yıldız oyuncuların daha da hırslanmasını sağlayan Fatih Terim, 3 puanı almak için sonuna kadar mücadele edeceğini belirtti;

İzlanda Milli Takımı’nın oyun stilini çok iyi bir şekilde bildiğini ifade eden Fatih Terim, İzlanda’ya karşı fiziksel gücün ön planda tutulacağını belirtti. Yıldız oyuncularının teknik gücünü sonuna kadar kullanacağından hiç şüphesi olmadığını da açıkladı. Özellikle de Türkiye’nin Ukrayna’ya karşı oynadığı son maçta ilk yarıdaki performansı beğenmeyen Fatih Terim, bu tür bir oyunu yeniden görmek istemediğini belirtti ve de rakibin güçlü ve zayıf yönleri hakkında çeşitli değerlendirmelerde bulundu. Bu gün oynanacak maçın İzlanda’da oynanacak olmasının İzlanda takımında büyük bir özgüven sağlayacağını belirten Fatih Terim, İzlanda’ya karşı ilk galibiyetini almak istediğini belirtti. İzlanda gibi bir takımın hiçbir şekilde hafife alınmaması gerektiğini belirten Fatih Terim, bu gün oynanacak maçta oyuncuların kalitesini ve de performansını sonuna kadar ortaya koyması gerektiğini de belirtti. İzlanda’nın hiç pes etmeyen bir yönünün olduğunu ve de maç bitene kadar mücadelesini sonuna kadar vereceği konusunun da altı çizildi.

Kadroya Dahil Etmediği Oyuncularla Büyük Tepki Almıştı

A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Fatih Terim, bu sene takıma dahil etmediği Barcelona yıldızı Arda Turan ile büyük tepki almıştı. Arda Turan gibi bir futbol dehasının kadroya alınmaması oldukça eleştirildi. Aynı zamanda Arda Turan hakkında yalan yanlış açıklamalarda bulunan çoğu kişiler için ise Fatih Terim müdahale edeceğini belirtti. A Milli Futbol Takımı’na dahil etmediği bütün futbolcuları canı gönülden sevdiğini ve de dahil etmediği oyuncularla hiçbir şekilde problem yaşamadığını da belirten Fatih Terim, hakkında paylaşılan yalan yanlış açıklamalar ile de birer birer ilgileneceğini bahsetti. Aynı zamanda bu açıklamaların dışında bu gün oynanacak İzlanda maçı hakkında da açıklamalarda bulunan Fatih Terim, 3 puan için sonuna kadar mücadele edileceğini belirtti. İzlanda Milli takımından teknik açıdan Türkiye’nin oldukça üstün olduğunun da altını çizen Fatih Terim, duran topların büyük önem teşkil ettiğini de ekledi.

İlginizi Çekebilir

Başarılı Takımda Sakatlıklar Mağlubiyetleri de Beraberinde Getirdi

Dünyanın en başarılı futbolcularının forma giydiği ve bununla birlikte aldığı kupalarla da ne denli başarılı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir