Ana Sayfa / SPOR / Fenerbahçe’de Kadroda Beklenmeyen Değişiklik

Fenerbahçe’de Kadroda Beklenmeyen Değişiklik

Fenerbahçe’nin UEFA Avrupa Ligi’ndeki kadrosunda taraftarların şaşkınlıkla karşıladığı bir değişiklik yaşandı.

UEFA’ya kadrosunu bildiren Fenerbahçe kadroya oldukça büyük işler başarabilen futbolcu Fernandao ve Aatif Chahechouhe’yi dahil etmedi oldukça büyük tepkiyle karşılanan bu durum hakkında yöneticiler kadroya dahil edilmeyen futbolcuların, neden dahil edilmediği hakkında net bir açıklama yapmadı. UEFA’nın yaptığı kurayı değerlendiren Fenerbahçe yetkilileri, çekilen kuranın takımları olan Fenerbahçe için hayırlı olmasını dilediklerini de ekledi. UEFA’da bulunan hiçbir takımın kolay bir şekilde yenilgi almadığını ve her zamanki gibi zorlu bir mücadele sezonunun onları beklediğini de belirten Önder Fırat, amaçlarının final olduğunu ve UEFA kapsamında yapılan bütün maçlara olması gerekenden daha fazla çalışmayla gideceklerini de belirtti.

YENİ KATILAN ANTRENÖRE UMUT BAĞLADILAR!

Yeni gelen antrenörün takıma büyük katkılar sağlayacağını ve ondan oldukça umutlu olduğunu belirten Fenerbahçe heyeti, bu sezon takımının iyi işler başarabileceğinden emin. Hızlı ve atik oyunuyla herkesin gözlerini dolduran takım Fenerbahçe’yi ligde de Galatasaray gibi güçlü bir takım bekliyor.

İlginizi Çekebilir

Yükselen Performansıyla Dikkatleri Üzerine Çeken Bruma’nın Değeri Açıklandı

Geçen sezonlara oranla oldukça üst düzey bir performans sergileyerek bütün dikkatleri üzerine çeken Galatasaray oyuncusu, …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir