Ana Sayfa / GÜNDEM / FETÖ SIZINTISI SANDIĞIMIZDAN BÜYÜK

FETÖ SIZINTISI SANDIĞIMIZDAN BÜYÜK

AP (Avrupa Parlamentosu) Dış İlişkiler Komite Başkanı Elmar Brok Türkiye’yi ziyaret etti. Türkiye’de bulunduğu süreçte de FETÖ/PYD hakkında bir takım açıklamalarda bulunmayı da es geçmedi.

15 Temmuz darbe girişiminin asla kabul edilemeyecek bir durum olduğunu ve bu kalkışmayı kınadı. Aynı zamanda yıllardır bir tür gizli ittifak yolu ile orduya sızan ve aynı şekilde de devletin içine giren bir durumun olduğundan ve bu sızıntının kaynağının ise FETÖ olduğundan bahsetti. Aynı zamanda da bu tür kalkışmalara karşı dik durmak gerekliliği ve bu türden sızıntıları önlemenin tek yolunun gözlerimizi sürekli açık tutmak olduğunu söyledi.

SIZINTI SANDIĞIMIZDAN DAHA DA BÜYÜK!
FETÖ’nün devletin içinde halen bulunduğunu ve bu sızıntıların üzerinde durmayı es geçmeyen Brok ordunun itibarının kaybetmemesi için çalışmalar yapılması gereğinden ve ordunun Atatürk etkisinden yoksun olduğunu söyledi. FETÖ bildiğimiz gibi okul, dershane, üniversite gibi eğitim kurumlarında gençlerimize kendi düşüncelerini iğnelemişlerdir. Bu konuda artık bizler de üstümüze düşen görevleri yerine getirmeli ve olabildikçe uzak durmalıyız.

İlginizi Çekebilir

Mersin’de ByLock’u kullаndıklаrı bеlirlеnеn eski öğretmenler tutuklandı!

Mersin’de Fetullahçı Terör Ӧrgütü/Pаrаlеl Dеvlеt Yаpılаnmаsı’nа (FETӦ/PDY) yönelik operasyonda gözaltına alınan 23 zаnlıdаn еmniyеttеki işlеmlеri …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir