Ana Sayfa / YAŞAM / FETÖ/PDY SUÇLUSU HAKAN ŞÜKÜR’ÜN BİTMEK BİLMEYEN SERVETİ!

FETÖ/PDY SUÇLUSU HAKAN ŞÜKÜR’ÜN BİTMEK BİLMEYEN SERVETİ!

FETÖ/PDY suçlusu Hakan Şükür ’ün tüm mal varlığına el konuldu. Hakan Şükür’ün FETÖ darbe girişimiyle ilgili soruşturma sonucu mal varlığına el konulmuştu.

FETÖ/PYD kapsamında aranan Hakan Şükür’ün mal varlığına el konulmasına rağmen sahip olduğu serveti, hisseleri, projeleri bitmek bilmiyor. Ünlü Galatasaray efsanesi Hakan Şükür’ün toplamda 7 farklı şirkette ayrı ayrı hissesi bulunduğu tespit edildi. Galatasaray’ın kara leke olarak andığı Hakan Şükür’ün mal varlığına ilişkin henüz tam anlamıyla net bir bilgi yok ancak var bilinen tüm mal varlığına el konulacak.

HAKAN ŞÜKÜR SESSİZLİĞİNİ BOZDU!
Hakkında 15 Temmuz darbe girişimiyle alakalı FETÖ/PDY mensubu olmakla suçlanan ünlü başarılı futbolcu Hakan Şükür’ün babası bu kapsamda tutuklanmasının üzerine Hakan Şükür Twitterde ki sosyal medya hesabı üzerinden çarpıcı açıklamalarda bulundu ve geri adım attı. Şehitlere rahmet dileyen ve terörü lanetleyen söylemlerinin ardından aynı zamanda da babasının bu işlerle bir alakası olmadığını ve tam anlamıyla babasının bu duruma karşı olduğunu vurguladı. Ünlü futbolcu Hakan Şükür için ise halen tutuklama kararı sürüyor.

İlginizi Çekebilir

Yetkililerimizden Engellilerimizin Yüzlerini Güldürecek Açıklamalar

Engelli bireylerimizin toplumda çok büyük bir öneme sahip olduğu ve onların da sosyal yaşama tam …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir