Ana Sayfa / GÜNDEM / Fırat Kalkanı Operasyonunda Şehit Olan Aslanlara Veda

Fırat Kalkanı Operasyonunda Şehit Olan Aslanlara Veda

Geçtiğimiz haftalarda İŞİD’in hedef aldığı tankımızda şehit düşen kahraman askerlerimiz için cenaze töreni düzenlendi. Birçok ailenin baba ocağına ateş düşüren hain teröristlere ise misliyle karşılık verilmişti;
Fırat Kalkanı Operasyonu halen sürerken, operasyon sırasında hain İŞİD militanları, 5 askerimizi tankta şehit etmişti. Şehit olan kahraman askerlerimiz defnedilmek üzere memleketlerine uğurlandı. Toplamda 10 bin kişinin katıldığı Şehit Piyade Uzman Çavuş Halil Gedik’in cenazesi Tokat’a kaldırıldı.

Teröristleri Sevindirmeyeceğim!

Oğluyla gurur duyduğunu belirten şehit babası ve düşmanı sevindirmek istemeyen aslan yürekli anne cenazede dimdik durdu ve de göz yaşı dökmedi. 10 bin kişinin katıldığı törenden sonra defnedilen şehit için herkes göz yaşı dökerken, anne ile baba göz yaşı dökmeyerek, hain teröristleri sevindirmedi. Türkiye’nin şanlı askerleri Fırat Kalkanı operasyonunda sırf ülkemiz teröristlerden korunsun diye tek bir an bile düşünmeden şehit olurken, vatandaşlarımız da şehit olan kahraman askerlerimizin cenaze törenlerine katılmayı ihmal etmedi. Müslümanlığı kullanan hain terör örgütü İŞİD’ e karşı savaş açan ÖSO ve Fırat Kalkanı Mehmetçikleri en sonunda bu durumu neticelendirecek ve İŞİD’e her zamanki gibi büyük darbeler vurulacak.

İlginizi Çekebilir

ÇORLU’DAN KALKIŞ YAPAN EĞİTİM UÇAĞI DÜŞTÜ

Tekirdağ’da yer alan Çorlu İlçesi’nden eğitim amacı ile kalkış yapan ve havalanan Tarkim uçuş okuluna …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir