Ana Sayfa / GÜNDEM / Fırat Kalkanı Operasyonundan Bu Sefer Acı Haberlerle Dönüldü

Fırat Kalkanı Operasyonundan Bu Sefer Acı Haberlerle Dönüldü

Türk Silahlı Kuvvetlerinin İŞİD’e karşı Özgür Suriye Ordusu’na destek vererek başlattığı Fırat Kalkanı Operasyonu bu gün acı haberler getirdi. Hain patlama ile ne yazık ki kayıp verdik;

Türkiye’nin başlattığı Fırat Kalkanı Operasyonu’nda her gün daha da iyi haberler gelmekteyken ne yazık ki bugün gelen haberler bütün Türkiye halkının ciğerini yaktı. DAEŞ’e ait olduğu öne sürülen mayınlı bölgede tarama yapan timler, ne yazık ki mayın imhası gerçekleştirirken hain patlamaya kurban gitti. Meydana gelen patlama şiddetli olması ne yazık ki 2 askerimizin şehit olmasına sebep oldu. İslamcı olduğunu iddia eden siyah bayraklı terör örgütü İŞİD’e karşı oldukça büyük başarılar elde eden Türk Silahlı Kuvvetlerimiz, ne yazık ki bugün acı haberi açıkladı. 2 ailenin baba ocağına ateş düşüren bu kanlı patlama, Türk halkını da derinden yaraladı.

Fırat Kalkanı Operasyonunun Kahraman Askerleri

Türkiye’nin askeri gücü olan Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından 24 Ağustos’ta siyah bayraklı terör örgütü İŞİD’e karşı Fırat Kalkanı Operasyonu başlatılmıştı. Operasyon sürecinde oldukça büyük başarılara imza atan Fırat Kalkanı Operasyonu’nun kahraman askerleri sınır güvenliğini sağlayabilmek adına bu görev için canlarını feda ediyor. Vatanının güvenliğini sağlayabilmek için gözünü kırpmadan ölüme giden kahraman askerlerimiz ne yazık ki elde ettiği başarılar haricinde, zaman zaman başarısızlıklara da uğrayabiliyor. Hain terör örgütünün ne zaman nereden saldıracağını kestiremeyen askerlerimiz ne yazık ki bu gün acı kayıplarla bütün Türk milletini oldukça üzdü.

İlginizi Çekebilir

ESAD Güçleri Dostu PYD’yi Vurdu

Böylelikle, 5 senedir devam eden Suriye iç savaşında rejim uçakları ilk defa PYD’nin silahlı kolu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir