Ana Sayfa / SPOR / Galatasaray’da Bu Seferde Kaleci Antrenörü Krizi Yaşanıyor!

Galatasaray’da Bu Seferde Kaleci Antrenörü Krizi Yaşanıyor!

Galatasaray’da geçtiğimiz günlerde ciddi bir forvet sıkıntısı yaşandığı belirtiliyordu. Bu günde alınan habere göre yaşanan kriz kaleci antrenöründen kaynaklanıyor;

Taffarel’in antrenörlüğü bırakması üzerine yeni kaleci antrenörü Frans Hoek’i Galatasaray’ın file bekçisi olan Uruguaylı Fernando Muslera istemiyor. Uruguaylı kaleciyi yine çalıştıramayan Hoek ile Muslera arasında bir kriz yaşanıyor. Kayserispor maçı öncesinde Muslera’yı Galatasaray’ın bir diğer kaleci antrenörü olan Fadıl Koşutan’ın ısıttığı gözlemlenirken, Hoek’in yeşil saha içinde yedek kaleci Cenk ile paslaştığı gözlemlendi. Takımın ısınması henüz sona ermemişken, saha kenarında bulunan Galatasaray Teknik Direktörü Rierink’in yanında soluk alan Hoek, gergin bir şekilde durumu belirtip koşar adımlarla soyunma odasının yolunu tuttu.

Muslera Taffarel’in Gidişine Bir Hayli Üzgün!

Galatasaray’ın file bekçisi Uruguaylı Fernando Muslera ile Galatasaray’ın kaleci antrenörü Hoek ile yaşanan gerginliğin sebebi hikmeti henüz belli değil. Yapılan tahminler Taffarel’in gidişinin Uruguay’lı kaleciyi üzdüğü yönünde. Uzun süredir Taffarel ile birlikte ısınmasını gerçekleştiren Fernando Muslera’nın, antrenör Hoek’e alışamadığını ve de belirli sebeplerden ötürü Hoek ile çalışmak istemediği görülüyor.

İlginizi Çekebilir

Dünya Yıldızı İsim Resmen Medipol Başakşehir de

Forvet transferi için can atan Medipol Başakşehir, siyah beyazlı ekibin de sürekli olarak gündeminde olan …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir