Ana Sayfa / SPOR / Galatasaray’da Transfer Artık Haldun Üstünel’den Sorulacak

Galatasaray’da Transfer Artık Haldun Üstünel’den Sorulacak

Harry Kewell, Milan Baros, Abdul Kader Keita, Lucas Neill gibi dünyaca ünlü futbolcuları kulübe kazandıran Haldun Üstünel’e teklif götürdü. Galatasaray’da başkan Dursun Özbek futbol takımındaki başarısız tablo üzerine radikal bir değişikliğe imza atma kararı aldı. Başkan ortaya çıkan tablo nedeni ile Sportif AŞ Yönetim Kurulu’nu kökten değiştirerek düzenleyecek. Futbolun idare edildiği Sportif AŞ. Yönetim Kurulu’nda radikal değişiklikler yapılacak.

TECRÜBELİ İSİMLER GELECEK
Olağanüstü Seçimli Genel Kurul’un Galatasaray Takımı’ne kayıp vereceği görüşünde olan başkan Özbek, bu sebeple tercih yapıp idarenini değiştirmeye sıcak bakmıyor. Özbek’e göre, Galatasaray’da idari olarak bir başarısızlık mevzubahis değil. Başarısız olunan bir nokta da futbol takımı ve şubesi…Bu yüzden de yönetim yerine Başkan Özbek, futbolun yönetildiği heyette değişime gitmeye hüküm verdi.

*Bunun Için göre Galatasaray’da Başkan Dursun Özbek’in başkanı olduğu ve toplamında 6 üye ile beraber 7 kişiden oluşan Sportif AŞ Yönetim Heyeti’nda değişikliğe gidilecek.

*Yönetim Heyeti’na bundan önce futbol şubesinde görev almış ve Galatasaray camiasının yakından tanıdığı, deneyim sahibi olan idareciler alınacak.Haldun Üstünel’in futboldan yükümlülükleri olan yönetici olduğu dönemde transfer edilen Milan Baros ve Harry Kewell, Galatasaray tarihinde iz bırakan oyuncular arasına girdi.

TRANSFERE KARIŞILMAYACAK
*Bundan bu biçimde futbolla ilgili her hüküm, sözde değil net biçimde yalnızca Sportif AŞ Yönetim Heyeti tarafından alınacak

*Galatasaray Yönetim Heyeti’nun, Florya ve futbol konusunda bir irtibatı olmayacak. Söz ve hüküm hakkı yalnızca Sportif AŞ Yönetim Heyeti’nda olacak

*Transfer, kadro oluşumu ve yapılanması, futbol konusunda konular yönetim heyeti kontrolünde olmayacak.

İlginizi Çekebilir

Beşiktaş, Atiker Konyaspor’a Karşı Tarihi Bir Galibiyet Aldı

Spor Toto Süper Lig’in şampiyon adaylarından olan Beşiktaş, kendi evinde konuk ettiği rakibi Atiker Konyaspor’a …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir