Ana Sayfa / SPOR / Gökhan Töre’nin Son Maçta Yaşadığı Sakatlık Sebebiyle Sahalardan Uzak Kalacağı Belirtildi

Gökhan Töre’nin Son Maçta Yaşadığı Sakatlık Sebebiyle Sahalardan Uzak Kalacağı Belirtildi

Beşiktaş’tan West Ham United’e kiralanan Gökhan Töre’nin sakatlandığı ve de bu sebepten ötürü sahalardan bir süre uzak kalacağı belirtildi. West Ham United’de ki birçok oyuncunun yaşadığı sakatlık teknik ekibi sıkıntıya sokmuş durumda;
West Ham United bu sene oldukça zor zamanlar geçirmekte. 7 hafta da sadece 4 puan toplamayı başaran West Ham United, bu sene istediği performansı gösterememekle beraber sakat olan as kadro oyuncuları ile de büyük sıkıntılar yaşamakta. Milli futbolcumuz Gökhan Töre’nin en az 5 hafta kadar sahalardan uzak kalacağı belirtildi. Kadrodaki sakatlıklar sebebiyle oldukça zor zamanlar geçiren West Ham United takımı, artık istediği galibiyetlere ulaşmak istemekte. Beşiktaş’ta oldukça başarılı işler başardıktan sonra West Ham United’e kiralık olarak gönderilen Gökhan Töre ne yazık ki 5 hafta kadar sahalardan uzak kalacak. Her sene oynadığı futbol performansı ile dikkatleri üzerine çeken ve de oldukça başarılı işlere imza atan Gökhan Töre ne yazık ki geçirdiği sakatlık sebebiyle West Ham United takımını 5 hafta boyunca yalnız bırakacak. Gökhan Töre faktörünü bir süreliğine değerlendiremeyecek olan West Ham United’i zor günler bekliyor. 2013-2014 sezonunda takımı gençleştirme amacıyla Gökhan Töre’yi renklerine katan Beşiktaş, Gökhan Töre faktörünü oldukça iyi bir şekilde değerlendirmişti.

Gökhan Töreli Beşiktaş Şampiyon Olmuştu

2015-2016 şampiyonu olan Beşiktaş takımında oldukça büyük katkıları olan Gökhan Töre, her maç oynadığı futbol performansı ile gündemlere oturmaktaydı. Oynadığı futbol ile bütün herkesin dikkatini çeken ve de oyunun gizli kahramanı olmayı bilen Gökhan Gönül, çalışmaları ile her sene daha iyi bir şekilde sahnelere çıktı. En başarılı çalım atan futbolcu olarak da ismini yazdıran Gökhan Gönül, yılın ilk 11’ine seçilmeye hak kazanmıştı. 2015-2016 yılında oynadığı futbol ile kendini en iyi ilk 11’ine sokmayı başaran Gökhan Gönül, her maçta gösterdiği performansı ile ve de 90 dakika boyunca hiçbir şekilde durmadan mücadelesini sürdürerek adeta Beşiktaş’ta tarih yazmaya devam etmekte.

İlginizi Çekebilir

Başarılı Takımda Sakatlıklar Mağlubiyetleri de Beraberinde Getirdi

Dünyanın en başarılı futbolcularının forma giydiği ve bununla birlikte aldığı kupalarla da ne denli başarılı …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir