Ana Sayfa / MAGAZİN / Hababam Sınıfının Damat Ferit’i Hayata Gözlerini Yumdu

Hababam Sınıfının Damat Ferit’i Hayata Gözlerini Yumdu

Geçtiğimiz günlerde akciğer kanseri sebebiyle hastaneye kaldırılan Damat Ferit’ten acı haber bugün geldi. Hastaneye kaldırılır kaldırılmaz yoğun bakım ünitesine alınan Hababam Sınıfı’nın Damat Ferit’i hayatını kaybetti.

Yeşilçam’ın en yakışıklı oyuncusu olan Damat Ferit, kaldırıldığı hastanede durumunun ağır olması üzerine yoğun bakım ünitesine alınmıştı. Akciğer kanseri teşhisi koyulan Hababam Sınıfı’nın Damat Ferit’i Tarık Akan’ın, uzun yıllardır sigara içtiği belirtildi. Türkiye’yi yasa boğan bu acı haber, akciğer kanserine karşı uzun yıllardır mücadele ediyordu. Kansere karşı mücadelesinde yenik düşen Tarık Akan’ın tüm Türkiye’yi ve tüm dünyadan sevenlerine acı haber, yöneticisi olduğu Nazım Hikmet Kültür ve Sanat Vakfı tarafından duyuruldu.

Efsane İsimler Birer Birer Hayata Veda Ediyor

Adile Naşit, Kemal Sunal da aralarında olmak üzere Hababam Sınıfı’nın efsane oyuncuları hayata birer birer veda ederken, bu gün bir veda haberi de Yeşilçam’ın en yakışıklı oyuncusu olan Tarık Akan’dan geldi. Altın Portakal Film Festivali’nde toplamda 7 adet ödül alan tek erkek oyuncu olduğu belirtilen Tarık Akan, tüm sevenlerini bugün yasa boğdu.

İlginizi Çekebilir

Aleyna Tilki 200 milyonu geçti

İlk single çalışması Cevapsız Çınlama youtube’da izlenme rekoru kırarak 200 milyonu geçti. İlk single çalışması …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir