Ana Sayfa / YAŞAM / Hain Saldırılar Dur Durak Bilmiyor

Hain Saldırılar Dur Durak Bilmiyor

Edilinilen bilgiler doğrultusunda İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bugün hain bir saldırı gerçekleşti. Herhangi bir terör örgütü mensubu olup olmadığı bilinmeyen hainler, taciz ateşi açtı;

Hiç beklenmedik bir anda hain bir saldırı düzenleyen kimliği bilinmeyen hainler, İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne taciz ateşinde bulundu. Arabanın içerisinden İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün önünden geçerken taciz ateşinde bulunan kimliği tespit edilemeyen şahıslar, açtıkları hain ateş sonucunda tam gaz yaparak bölgeden uzaklaştılar. Olay sonucunda hiçbir askerimizin burnu bile kanamazken düzenlenen taciz operasyonunun hemen sonrasında bomba sesleri duyuldu. Bomba seslerinin ardından birçok yetkili bu hain saldırırının bir terör örgütü tarafından gerçekleştirilme olasılığının yüksek olduğunu belirtirken, henüz İlçe Emniyet Müdürlüğüne ateş açan hainler tespit edilemedi.

PKK’nın Parmağı Olduğu Düşünülüyor

Genelde Türkiye’nin nabzı olan bölgelere son zamanlarda oldukça fazla saldırı düzenleyen PKK, dikkatleri üzerine topladı. Kimliği tespit edilemeyen mensupların, PKK’ya üye olan terörist mensuplar olduğu birçok yetkili tarafından öne sürülüyor. Hem Türkiye’nin ekmeğini yiyip, hem de bulunduğu topraklardaki insanlara zarar veren, kamu mallarını ateşe veren, okulları yakan bu hain terör örgütünün bu saldırıyı gerçekleştirmiş olma ihtimali üzerinde duruyor. Ancak yapılan saldırı sonrasında kimliği tespit edilemeyen şahısların halen hangi örgüte ait şahıslar olduğu tespit edilmezken, bölgede emniyet hat safaya çıkarıldı.

İlginizi Çekebilir

Yetkililerimizden Engellilerimizin Yüzlerini Güldürecek Açıklamalar

Engelli bireylerimizin toplumda çok büyük bir öneme sahip olduğu ve onların da sosyal yaşama tam …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir