Ana Sayfa / YAŞAM / Hain Terörist Başı Murat Karayılan’dan Çarpıcı Açıklamalar!

Hain Terörist Başı Murat Karayılan’dan Çarpıcı Açıklamalar!

Hain terörist Murat Karayılan milletin ve devletin gözünü boyamak için yalan ifadelerde bulundu. Devlet için ‘Yalan söylüyorlar’ ifadesini kullanan Karayılan, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

PKK yöneticisi olduğu belirtilen Mustafa Karayılan, atanan kayyumun yalan söylediğini ve belediyelerden tek bir kuruşun bile dağlara gelmediğini söyledi. Belediyelere kayyum adını kullanarak el koyulduğunu belirten PKK başkanı Mustafa Karayılan, belediyelerde hiçbir şekilde usulsüzlük olmadığını, belediyeden tek bir kuruşun bile dağa gelmediğini belirtti. Aynı zamanda terörist başı Mustafa Karayılan, Ak Parti ve Türkiye milletine gözdağı vermek istedi. PKK olarak yüksek bir güce sahip olduklarını, devletin bir kuruşuna bile ihtiyaçları olmadığını, halka edilen hizmeti desteklediklerini belirten Murat Karayılan, bunun bir senaryo olduğunu da ekledi. Söylediği yalanlarla milletin gözünü boyamaya çalışan PKK başı Murat Karayılan’ın, köşeye sıkıştığını işaret ediyor olabilir. Son günlerde girişmeye çalıştığı bütün suikastlar da başarısız olan PKK’ya çok büyük darbe vuruldu.

Bu Millet Boyun Eğmeyecek!

Son günlerde girişmeye çalıştığı bütün suikastlar da başarısız olan PKK’ya çok büyük darbe vuruldu. Aynı zamanda yetkililerce yapılan açıklamalarda hiçbir zaman teröristlere geçit verilmeyeceğini ve halkımızın dimdik vurduğu belirtilirken, terörist hainlerin bayram suikastları başarısız olduğu yönünde de açıklamalar geldi.

İlginizi Çekebilir

Yetkililerimizden Engellilerimizin Yüzlerini Güldürecek Açıklamalar

Engelli bireylerimizin toplumda çok büyük bir öneme sahip olduğu ve onların da sosyal yaşama tam …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir