Ana Sayfa / GÜNDEM / HAKKARI VE VAN’DAKİ ÇATIŞMADAN SON DAKİKA!

HAKKARI VE VAN’DAKİ ÇATIŞMADAN SON DAKİKA!

Hakkari ve Van’da PKK ile meydana gelen çatışmanın detayları an itibariyle bildirildi. Alınan bilgiye göre Hakkari Çukurca’da meydana gelen PKK ile çatışma da 1 askerimiz şehit olurken 6 askerimiz yaralandı. Bunun yanında hain terör örgütü PKK’lı 20 kişi öldürüldü. Acı haberlerin üst üste geldiği Hakkari’de verilen 1 şehidin üzüntüsü yaşanıyor. Hakkari de teröre ilişkin araştırmalar devam ederken Van’da acı haberler Türk milletini oldukça üzdü. Van’da meydana gelen terör örgütü PKK ile çatışma da şehit sayısı 4 olurken 18 güvenlik görevlisi de ne yazık ki yaralandı. Oldukça yürek burkan ve Türk milletinin kahramanları bir bir şehit olurken PKK’ya yönelik yapılan araştırmalar devam ediyor. Hakkari’de ilk ateşin PKK’lılar tarafından açılıp 1 şehit verilmesinin üzerine, Irak sınırından uçaklar ile 20’den fazla PKK’lı öldürüldüğü bilinen Çukurca ilçesinde acılar oldukça büyük.

Türk milletinin yarasını her gün deşmeye çalışan PKK’lı hainlere geçit vermeyen askerlerimiz ve milletimiz varken bu ülkenin asla bölünemeyeceğini belirten yetkililer şehit ailelerine de başsağlığı dilemeyi es geçmedi.

İlginizi Çekebilir

İzmir’de Güvenlik Güçlerimiz Öğretmenlere Terör Operasyonu Düzenledi

Bölücü terör örgütü PKK’ya yönelik düzenlenen geniş kapsamlı operasyonları boykot etme amaçlı olarak derslere girmeyen …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir