Ana Sayfa / GÜNDEM / Hakkari’de Bir Facianın Eşiğinden Dönüldü!

Hakkari’de Bir Facianın Eşiğinden Dönüldü!

Hakkari’de bayramın ilk günü yaşanacak vahşetin önüne son anda geçildi. Son anda ele geçirilen PKK’lı terörist bu sefer başarısız oldu;

Kurban Bayramının ilk günü bir vahşetin yaşanmasına ramak kala, düzenlenen operasyonla PKK’lı hain terörist yakalandı. ‘Çekdar’ kod adı ile PKK ile operasyona çıkan hain terörist, düzenlenen bir operasyonla yakayı ele verdi. Üzerinde 2 adet el bombası ile yakalanan ‘Çekdar’ kod adlı PKK’li teröristin suikast yapmak üzere Hakkari’de bulunduğu ortaya çıktı. Sözde olarak Hakkari’ninAğaçdibi bölgesinin kendisi tarafından yönetildiği, haraç kestiği öğrenilen PKK’lı hain yakalandı. Emniyet güçlerimizin yaptığı açıklamada ise PKK’nın son çırpınışları olduğunu belirtti.

Yavaş Yavaş Sona Geliyoruz!

Aynı zamanda hain terör örgütü PKK’nın artık yapacağı saldırılarda başarısızlık istemediğinden dolayı, en önemli kozlarını ortaya sürdüğü belirlendi. Ülkemiz güvenlik güçlerinin de buna karşı önlem aldığı belirtilirken, Van’da yaşanan patlama da herhangi bir önlem alınamadan birçok kişi zarar gördü. Son zamanlarda oldukça büyük kayıplar veren terör örgütü PKK’nın artık son bulacağı belirtiliyor.

İlginizi Çekebilir

O Terör Örgütü Resmen Kendi Savaş Uçağını Üretti

Bütün ülkeler vatandaşları için tehdit unsuru olan ve ülkemizde bitirilebilmesi adına yoğun bir çaba sarf …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir