Ana Sayfa / YAŞAM / Hakkari’de PKK’ya Yönelik Yapılan Operasyonlarda 4 Terörist Daha Öldürüldü

Hakkari’de PKK’ya Yönelik Yapılan Operasyonlarda 4 Terörist Daha Öldürüldü

Hakkari’de gerçekleştirilen operasyonlar sonucunda bugün PKK’ya büyük darbe vuruldu. Bugün gerçekleştirilen geniş kapsamlı operasyonlar sonucunda toplamda 4 terör örgütü PKK militanı etkisiz hale getirildi;

Son zamanlarda terör örgütlerine karşı operasyonlarını daha geniş kapsamlı bir şekilde gerçekleştiren güvenlik güçlerimiz, bu gün terör örgütü PKK’ya karşı büyük bir darbe vurdu. Güvenlik güçlerimizden alınan bilgiye göre bu gün terör örgütü PKK ile çıkan çatışma sonucunca 4 teröristin etkisiz hale getirildiği belirtilirken, operasyonun Hakkari’nin Han Tepe bölgesinde gerçekleştiği belirtildi. Operasyon sonucunda terör örgütü PKK’ya ait birçok mühimmatın da ele geçirildiğini belirten güvenlik güçlerimiz, örgüte ait binlerce karton kaçak sigaranın da ele geçirilip imha edildiği eklendi. Bölgede terörle mücadele ekiplerimizin halen operasyonları sürdürmekte olduğunu belirten yetkililer, teröristlere bir saniye bile göz açtırılmadığını belirtti. Son zamanlarda ise gerçekleşen operasyonlarda terör örgütü PKK’ya göz açtırmayan ve de birçok terör örgütü PKK’nın örgütte söz sahibi teröristleri etkisiz hale getiren Türk Silahlı Kuvvetleri, birçok terör örgütü ile aynı anda mücadele etse de bütün terör örgütlerine günlerini göstermekte. Vatandaşlarımızın arabalarının yolunu keserek onları taciz eden, yola bomba döşeyerek yolları patlatan terör örgütü PKK’ya son zamanlarda aldığı önlemlerle göz açtırmayan Türk Silahlı Kuvvetleri, terör örgütü PKK’nın sözde lideri Murat Karayılan’ı adeta çıldırtmıştı.

Mardin Aşiret Liderlerine Seslendi

PKK’ya karşı düzenlediği operasyonlar ile göz açtırmayan Türk Silahlı Kuvvetleri, terör örgütü PKK’nın sözde lideri Murat Karayılan’ın adeta sinir krizleri geçirmesini sağladı. Bunun üzerine terör örgütü PKK’nın sözde lideri Murat Karayılan, Mardin’de ki aşiret liderlerine bir mektup yollamıştı. Mardin’de ki aşiret liderlerinin acil olarak iç karışıklık çıkarması gerektiğini belirterek, Türkiye’den terörist diye bahseden Murat Karayılan’a Mardin’de ki aşiretlerden olumsuz yanıt gelmişti. Böyle bir duruma asla itaat etmeyeceklerini belirten Mardin aşiret liderleri, terör örgütü PKK’nın sözde lideri Murat Karayılan’ın söylemlerine itaat edilmeyeceğini belirtti. Son zamanlarda da PKK’ya karşı düzenlenen operasyonlar ile başarılar elde eden Türk Silahlı Kuvvetleri, PKK’ya bugün de dahil olmak üzere darbe üstüne darbe vurmaya devam ediyor.

İlginizi Çekebilir

Türkiye’nin Suriye Sınırına Terör Örgütü DAEŞ Hain Bir Saldırı Düzenledi

 Türkiye’nin Suriye sınırında ki bir bölge de terör örgütü DAEŞ’in haince bir saldırı düzenlediği aktarıldı. …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir