Ana Sayfa / GÜNDEM / Hakkari’nin Çukurca İlçesinde Gerçekleşen Operasyonda 3 Terör Örgütü PKK Militanı Öldürüldü

Hakkari’nin Çukurca İlçesinde Gerçekleşen Operasyonda 3 Terör Örgütü PKK Militanı Öldürüldü

Hakkari’de bu gün PKK’ya yönelik yapılan geniş kapsamlı operasyon neticesinde büyük başarılar elde ettiğini belirten Türk Silahlı Kuvvetleri, güzel haberlerle döndü. Gerçekleşen operasyon neticesinde 3 teröristin öldürdüğünü belirten Türk Silahlı Kuvvetleri, operasyonun halen devam ettiğini de belirtti;

Terör örgütü PKK’ya düzenlenen geniş kapsamlı operasyonlar ile militanları birer birer öldüren Türk Silahlı Kuvvetleri, PKK’nın son direnişlerinin olduğunu belirtti. Her gün terör örgütü PKK’ya darbe üstüne darbe indiren Türk Silahlı Kuvvetleri, düzenlediği operasyonlar ile bölücü terör örgütünün artık üst düzey militanlarını öldürdü. Bu gün Genelkurmay Başkanlığı tarafından yapılan çatışmaya yönelik gelen açıklamalar, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin halen operasyonu sürdürdüğü ve de birçok terör örgütü PKK’ya ait mühimmatın ele geçirildiği yönünde. Aynı zamanda ele geçirilen mühimmatlarla birlikte bir video kamera ile onlarca terörist kıyafetinin ele geçirildiği ifade edildi. Gerçekleşen operasyon sonucunda terör örgütü PKK’ya ait bir el yapımı patlayıcının da tespit edildikten sonra imha edildiği belirtilirken, son zamanlarda PKK’ya karşı büyük başarılar elde edildiği de belirtiliyor. Türk Silahlı Kuvvetleri bölücü terör örgütü PKK’nın kurduğu hain tuzakları da imha ederek terör örgütü PKK’yı kendi kazdığı çukura düşüren Türk Silahlı Kuvvetleri, PKK’ya göz açtırmıyor.

Artık Doğu’da ki Bazı İllerde Tüp Satışında Kimlik Gerekecek

Doğu’da ki bazı illerde terör örgütü PKK yolları el yapımı patlayıcı ile patlatmakta ve de geçişi önlemekte. Bunun önlenebilmesi için Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, oldukça mantıklı bir karar aldı. Doğu’da ki yerlerde PKK’yı yıldırabilmek için oldukça mantıklı bir fikir üreten Melih Gökçek, bununla birlikte başarılı olunacağını düşünüyor. Terör örgütü PKK’nın tüp ile yaptığı el yapımı patlayıcıların en aza indirilebilmesi için çeşitli illerde tüp alımında kimlik isteneceğini ve de bu kimliklerin de not edileceğini belirten Melih Gökçek, böyle bir talimatta bulundu. Aynı zamanda eli kolu bağlanan terör örgütü PKK, atanan kayyumların canlarına kast edeceğini ve de hiçbir şekilde kayyumların rahat ettirilmeyeceğini açıkladı.

İlginizi Çekebilir

ESAD Güçleri Dostu PYD’yi Vurdu

Böylelikle, 5 senedir devam eden Suriye iç savaşında rejim uçakları ilk defa PYD’nin silahlı kolu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir