Ana Sayfa / YAŞAM / Hakkari’nin Çukurca İlçesinde Girilen Çatışmada Ağır Yaralanan Yüzbaşı Şehit Oldu

Hakkari’nin Çukurca İlçesinde Girilen Çatışmada Ağır Yaralanan Yüzbaşı Şehit Oldu

Hakkari Çukurca’da geçtiğimiz günlerde terör örgütü PKK ile çatışmaya girilmişti. Çatışma sürecinde ağır derecede yara alan kahraman Yüzbaşı Özgür Özekin’den bugün acı haber geldi;
Hakkari’de meydana gelen çatışma sonucunda ağır yara alan kahraman askerimizden bu gün acı haber geldi. Baba ocağına ateş düşüren haber Fethiye’ye kadar ulaştı. Girilen çatışma sonucunda hain terör örgütü PKK tarafından kör kurşun alan kahraman askerimiz Yüzbaşı Özgür Özekin, ağır yaralı olarak hastaneye götürüldü. Ağır yaralı olan Yüzbaşı Özgür Özekin, ne yazık ki hastanenin bütün imkanlarını kullanıp bütün müdahaleleri yapmasına rağmen hayatını kaybetti. Meydana gelen çatışma da iki silah arkadaşıyla beraber ağır yaralanan Yüzbaşı Özgür Özekin, hain terör örgütü PKK tarafından şehit edildi. Girilen çatışma da PKK’ya da büyük darbe vuran Türk Silahlı Kuvvetleri ne yazık ki aynı zamanda baba ocağına ateş düşüren açıklamalara da yer vermişti. Birçok teröristin köşeye sıkıştırılarak etkisiz hale getirildiğini belirten Türk Silahlı Kuvvetleri, terör örgütü PKK’yı her geçen gün daha da köşeye sıkıştırsa da ne yazık ki bazen kötü neticelerle de geri dönebiliyor. PKK’ya karşı her geçen gün geniş kapsamlı operasyonlar düzenleyerek kurduğu tuzakları imha eden ve de radara giren bütün teröristleri birer birer yok eden Türk Silahlı Kuvvetleri, bu gün acı haberi ne yazık ki hem silah arkadaşlarına hem de ailesine iletti.
PKK’nın Sözde Lideri Çıldırdı

PKK’yı her geçen gün daha da etkisiz hale getiren Türk Silahlı Kuvvetleri’ne Murat Karayılan adeta kan kustu ve de çaresiz kaldı. Mardin’de ki aşiretlere iç karışıklık çıkarılmasını rica eden Murat Karayılan’ın çaresizliğinin boyutu gözler önüne serildi. Türkiye’yi katliam yapmakla suçlayan, Türkiye’den terörist olarak bahseden terör örgütü PKK’nın sözde lideri Murat Karayılan, Mardin’de ki aşiret liderlerinden beklediği cevabı alamadı. Mardin’de ki aşiret liderleri böyle bir duruma asla itaat etmeyeceklerini belirtti. Geçtiğimiz günlerde de PKK’nın yollara kurduğu tuzakları imha eden ve bomba yapımında kullandıkları tüplerin satışının kısıtlanma getiren yetkililer, PKK’yı adeta çaresiz bıraktı.

İlginizi Çekebilir

Yetkililerimizden Engellilerimizin Yüzlerini Güldürecek Açıklamalar

Engelli bireylerimizin toplumda çok büyük bir öneme sahip olduğu ve onların da sosyal yaşama tam …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir