Ana Sayfa / MAGAZİN / Henüz 16 Yaşında Ünlü Olma Fırsatı Yakalayan Aleyna Tilki, Psikolojik Sorunlar Yaşadığını Aktardı

Henüz 16 Yaşında Ünlü Olma Fırsatı Yakalayan Aleyna Tilki, Psikolojik Sorunlar Yaşadığını Aktardı

Henüz 16 yaşında şöhret olan Aleyna Tilki, çeşitli sorunlar ile mücadele ettiğini belirtti. Duymayan Kalmasın programına davet edilen Aleyna Tilki, merak edilen çoğu soruyu yanıtladı;
İlk kez bir ses yarışmasında boy göstererek bütün dikkatleri üzerine toplamayı başaran Aleyna Tilki, henüz çok erken yaşlarda şöhret olmayı başarmış ve de bütün herkes tarafından dinlenen bir sanatçı haline gelmiştir. ‘’Cevapsız Çınlama’’ isimli şarkısı ile bütün şarkıcıları adeta alt üst eden ve de Türkiye’nin en çok dinlenen sanatçılarından birisi haline gelen Aleyna Tilki, katıldığı programda hakkında merak edilenleri açıkladı. Youtube’de ki klibinin 66 milyon kişi tarafından izlenmesi de onun ne kadar çok beğenildiğini ifade etmekte. Aleyna Tilki, Belediye konserlerine katıldığından ve de bütün sahne aldığı mekanlarda muhakkak bir aile bireyinin bulunduğunu belirtti. Profesyonel anlamda şarkı söylemeye başlamadan önce Shakira ve de Beyonce gibi oldukça ünlü şarkıcıları taklit ettiğini de söylemekten geri kalmayan Aleyna Tilki, kendisini annesi tarafından keşfedildiğini belirtti. Daha henüz sekiz yaşında iken bir yerel kanalda şarkı söyleme fırsatı bulan Aleyna Tilki, hayatını değiştiren olayın henüz sekiz yaşında iken gerçekleştiğini ve de söylediği şarkının ayakta alkışlandığını da belirtti.

Konservatuar Okumak Gibi Bir Düşüncem Yok

Üniversite’de psikoloji bölümünde okumak istediğini ve de bu konuya karşın oldukça büyük ilgileri olduğunu da belirten Aleyna Tilki, felsefe kitabı yazdığını da belirtti. Aile bireylerinin de okulu her zaman öncelikte tuttuğunu ve de okulunu aksatmadığı sürece sahnelerde boy gösterebileceğini belirttiğini aktardı. Ayrıca kendisine yönelik yapılan eleştirilerin oldukça sert bir biçimde yapıldığını ve de bu durumunda onun psikolojik sorunlar yaşamasına sebep olduğunu belirten Aleyna Tilki, aldığı sert dille söylenen eleştirilere karşın sert bir şekilde tepki göstermediğini de belirtti. Söylediği şarkılardan maddi bir gelir elde etmediğini de belirten Aleyna Tilki, bu işi maddiyat için değil kariyer için yaptığını belirtmekte. Maddiyatı şuan değil de daha da ilerleyen süreçlerde işin içine katacağını belirten Aleyna Tilki, kitap yazmakla oldukça ilgilendiğini ve de müzik olarak da Selda Bağcan’ı tercih ettiğini belirtti.

İlginizi Çekebilir

Aleyna Tilki 200 milyonu geçti

İlk single çalışması Cevapsız Çınlama youtube’da izlenme rekoru kırarak 200 milyonu geçti. İlk single çalışması …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir