Ana Sayfa / SAĞLIK / HİLEYİ KARIŞTIRMADIKLARI YİYECEK KALMADI!

HİLEYİ KARIŞTIRMADIKLARI YİYECEK KALMADI!

Yapılan açıklamaya göre güvenilecek yiyeceğin kalmadığı ve satın alınan etlerin her zaman tanıdık yerden alınması gereğine vurgu yapan uzmanlar et diye satılan ürünün içinden çıkanları gözler önüne serdi. Kıyma diye satılan gıdanın içinde tükürük bezi, sakatat ve baş eti bulundu. İnsan sağlığı açısından oldukça büyük tehditler oluşturan bu gıdayı yaparken kullandıkları ürünler oldukça dikkat çekti. Daha ucuz diyerek alınan etlerin her zaman daha riskli ve besin kalitesi düşük ürünler olduğunu belirten uzmanlar, et gibi önemli besinlerin her zaman tanıdık yerden alınması gereğinin üzerinde duruyorlar.

TIPKISININ AYNISI!

Gerçek et ile tadının ve görüntüsünün hiçbir farkı olmayan bu etin tespit edilmesinin ve hangi eti tüketmek gerektiğini anlamak için fiyatına bakmak yeterli. Ucuz diyerek alınan sucuk gibi et ürünlerini tüketmenin yanlış olduğunu ve bu tür hilelerin aynı zamanda insan sağlığını uzun vadede çok kötü şekilde etkileyeceği gibi kısa vadede de sindirim sistemi bozukluklarına yol açabilir.

İlginizi Çekebilir

Uzman Doktorlardan Çocuk Hastalıkları Hakkında Detaylı Açıklamalar

Çocuk hastalıkları konusunda çok daha dikkatli olmamız gerektiği yönünde uzman doktorlarımız sürekli olarak açıklamalarda bulunmaktayken …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir