Ana Sayfa / YAŞAM / Iraklı Gençlerin Yaptığı Şaka Bir Hayatı Bitirdi

Iraklı Gençlerin Yaptığı Şaka Bir Hayatı Bitirdi

Serinlemek için denize giden genç hayatından oldu. Arkadaşları tarafından yapılan şaka sonucunda bir genç, hayata gözlerini yumdu.

Yapılan açıklamalara göre İranlı gençlerin Samsun’da, serinlemek için iskeleden denize atladığı öğrenildi. Denizin içinde şakalaşan iki arkadaştan ikisi birden boğulma tehlikesi ile karşı karşıya geldi. Yaşanan bu olay sonucunda kurtarma çalışmaları başlatıldı. Arama kurtarma çalışmaları sonucunda 45  dakika denizde kaldıktan sonra denizden çıkartılan 17 yaşındaki İranlı Zafer Mehdi hayatını kaybederken, Zafer Mehdi’nin arkadaşı 16 yaşındaki Abdulrazzaq’ın ise durumunun ağır ve yoğun bakımda olduğu belirtildi. Boğulma tehlikesi yaşayan gençleri farkeden vatandaşlar hemen polise haber verdi. Aynı zamanda harekete geçen can kurtaranlar ise çalışmalar sonucunda 2 arkadaşı da denizden çıkarmayı başardı. Tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybeden 17 yaşındaki Zafer Mehdi ve durumunun ağır olduğu belirtilen 16 yaşındaki Abdulrazzaq’ın ailesi ve yakın arkadaşları olayı öğrenince sinir krizi geçirdi.

Yaptığınız Şakalara Dikkat Edin

Yapılan şakaların bazen hayatta yaşanabilecek en büyük facialara bile sebep olabileceği, yaptığınız şakadan sonrasını da düşünülmesi gerektiğini belirten uzmanlar Samsun’da bir faciayı yaşadı bugün. Gencecik yaşlarda hayata gözlerini yuman İranlı gençler için göz yaşları sel oldu. En yakın 2 dostun birbirine yaptığı şaka, baba ocaklarına ateş düşürdü.

İlginizi Çekebilir

Yetkililerimizden Engellilerimizin Yüzlerini Güldürecek Açıklamalar

Engelli bireylerimizin toplumda çok büyük bir öneme sahip olduğu ve onların da sosyal yaşama tam …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir