Ana Sayfa / YAŞAM / İsrafil Köse Yoğun Bakımda

İsrafil Köse Yoğun Bakımda

Ünlü Karadenizli oyuncu İsrafil Köse aniden yoğun bakıma kaldırıldı. Artvinli olan ve büyük hayran kitlesine sahip olan oyuncu İsrafil Köse’nin yoğun bakıma kaldırılması ise hayranlarını bir hayli endişelendirdi. Türk televizyonlarının önemli isimlerinden olan İsrafil Köse’Nin hastaneye kaldırılmasının ardından basın açıklamaları gerçekleştirildi. İşte detaylar;

İsrafil Köse İstanbul Kadıköy’de yaşadığı trafik kazası nedeni ile yoğun bakıma kaldırıldı. Motor kazası yaşayan ünlü oyuncu Haydarpaşa Numune Hastanesine kaldırılırken oyuncunun durumunun ciddiyetini koruduğu açıklandı. İlk müdahalelerin ardından yapılan açıklamalar ile birlikte ünlü oyuncunun sevenleri hastaneye akın etti. Hastaneden gelen açıklama ise hayranlarının endişelerini arttırırken ünlü oyuncuya müdahalelerin devam etmekte olduğu beyan edildi.

 

İSRAFİL KÖSE HAKKINDA:

İsrafil Köse adlı oyuncu, Şubat 20, 1970 senesinde Artvin’in Borçka ilçesinde dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Maden Mühendisliği bölümünü tamamlayan İsrafil Köse eğitiminin ardından ekran hayatına yöneldi.

1987 senesinde Belene dizisinde Emin karakterini canlandıran ve ekran karşısına çıkan İsrafil Köse, bugüne değin birçok yapımda ekranlara geldi. Rol alarak gündeme geldiği yapımlarda genellikle Laz şivesi ile kendisini gösterdi.  Emret Komutanım dizisi yayınlandığı zamanlarda dizide yer alan Laz Çavuş Cemal rolünü ekranlara getiren İsrafil Köse, ”Sümela’nın Şifresi: Temel” serisinin devamı olan ”Moskova’nın Şifresi : Temel” filmlerinde de sinema ekranlarında yer aldı. İsrafil Köse şimdilerde Üçgen Yapımevi Ltd. Şti. Oyuncu ve Yapım Asistanlığı’nda yer almakta ve çalışmalarını sürdürmektedir.

İlginizi Çekebilir

Bağcılar’da mаskеli bir sаldırgаn 2 çocuğun üzerine kurşun yağdırdı!

İstanbul Bağcılar’da mаskеli bir sаldırgаn bаkkаl dükkanına girerek 16 ve 13 yаşlаrındаki iki kаrdеşin üzerine …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir