Ana Sayfa / YAŞAM / İsrail, Suriyeyi Yalancılıkla Suçladı

İsrail, Suriyeyi Yalancılıkla Suçladı

İsrail’in günlerdir Suriye’yi vurmasının ardından İsrail’den açıklamalar geldi. İsrail, bugün sabah erken saatlerde Suriye’nin söylemlerini yalanladı;

İsrail, Suriye’de genç yaşlı ayırt etmeden, İsrail vatandaşlarını katletmeye devam ediyor. Yapılan katliamlar halen sürerken, Suriye sabah erken saatlerde bir İsrail uçağı ile insansız hava uçağının düşürüldüğünü açıklamıştı. Golan Tepeleri için meydana gelen çatışma esnasında uçağın düşürüldüğünü açıklayan Suriye’nin söylemleri, İsrail tarafından yalanlandı. Zengin su kaynaklarına sahip olduğu bilinen Golan Tepeleri için İsrail ve Suriye yıllardır birbirini vurmakta. 70’li yıllarda Suriye ordusu Golen Tepelerini ele geçirmeyi başarmıştı. Ancak son günlerde Golan Tepeleri’ne ait olan son toprakları da bu gün İsrail tarafından vuruldu. Bayram ateşkesinin başladığı gün Suriye’yi vurduğunu açıklayan İsrail, çocukları ve yaşlıları katletmekten geri kalmıyor. İnsanlık suçu işlemeye son hız devam eden İsrail, yaptığı vahşice katliamlardan dolayı yüzü bile kızarmıyor.

En Son Tepki Recep Tayyip Erdoğan’dan Gelmişti

Davos zirvesinde İsrail’in yaptığı katliamları yüzüne vuran Recep Tayyip Erdoğan, kendisine az süre verilmesi üzerine Davos zirvesini terketmiş ve ‘One Minute’ sözleri ile tüm manşetlerin önyüzü olmuştu.

İlginizi Çekebilir

Yetkililerimizden Engellilerimizin Yüzlerini Güldürecek Açıklamalar

Engelli bireylerimizin toplumda çok büyük bir öneme sahip olduğu ve onların da sosyal yaşama tam …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir