Ana Sayfa / TEKNOLOJİ / İşte Yeni Playstation 4

İşte Yeni Playstation 4

Yeni nesil oyun konsolu için son hazırlıklarını sürdüren Sony’nin yeni Playstation 4’ün ilk görüntüleri internete sızdı. 7 Eylül’de lansmanı yapılacak olan konsolun adının ise Playstation 4 NEO olacağı açıklandı. Sony’nin yeni amiral gemisi Playstation 4 NEO ile ilgili detaylar haberimizde yer alacak. İşte meraklıları için elimize ulaşan tüm detaylar;

Piyasaya il giriş yaptığı günden bu yana satış rekorları kıran ve platformuna özel oyunları ile de gündemde sarsılmaz bir yere oturan Sony’nin göz bebeği Playstation her yeni nesil ile birlikte kendisini ve teknolojiyi bir çıta daha yukarı çıkarıyor. Kendisine has oyun salonları bile kurulan ve hatta bu yoldan büyük kazançlar sağlayan Playstation şimdi en yeni sürümü olan 4 Neo ile karşımıza çıkıyor.

Eylül ayında Sony tarafından gerçekleştirilecek olan bir etkinlikte hayranları için tanıtılacak olan Playstation 4 Neo’nun ilk görüntüleri de yakın zamanda internete sızdırıldı. Microsoft’un XBOX oyun konsolu ile kıyasıya rekabette olan Playstation kısa süre önce XBOX’un daha yüksek bir modele One S’e geçiş yapmasının ardından yeni hamlesi için önemli kararlarını almıştı ve kısa zamanda bu hamleyi gerçekleştireceği de kulislerde sıkça konuşulan konular arasındaydı.

Yeni Playstation 4’ün 500GB dahili hafızası ve Playstation VR gibi özellikleri olacağı konuşulurken cihazda en yüksek ekran çözünürlüğü imkanları da bulunacak. Söylentilere göre Sony’nin 7 Eylül’de gerçekleştireceği etkinlikte Playstation 4 Neo’nun lansmanının yanı sıra iki yeni Playstation modelinin daha tanıtılacağı dedikoduları ise internette hızlı bir şekilde yayıldı. Bakalım neler olacak.

İlginizi Çekebilir

Apple Airpods’unun Kaybolmasından Şikayetçi Olanlara Müjde

Apple’nin yayınladığı andan itibaren çok büyük ilgi gördüğü ve milyonlarca kişi tarafından satın alınan kablosuz …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir